altax woskowy castorama


Castorama to sieć marketów, w którym znajdziesz materiały budowlane, remontowe, ogrodnicze oraz dekoracje do domu. Pomoże Ci to szybko skompletować narzędzia i materiały.

ALTAX WOSKOWY- lakierobejca elewacyjna, kasztan, 2.5l. Altax Woskowy lakierobejca elewacyjna jest przeznaczona do ochronno- dekoracyjnego zabezpieczania elewacji, domów z bali...

Altax Lakierobejca Woskowy Kasztan 2,5 L Altax (ALALIWKA-2) zobacz opis produktu poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne.

Contactez-nous. Créer un compte. Le service client Castorama - 09 74 75 01 74.

Kup teraz na Allegro.pl za 228 zł - Altax Woskowy Lakierobejca 5L(2x2,5L) Kasztan (9429742959). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Castorama jest liderem w kategorii DIY/home improvement w naszym kraju!... See more of Castorama Polska on Facebook.

Lakierobejca ALTAX woskowy palisander angielski 2,5l Lakierobejca do drewna marki ALTAX - trwały środek o tiksotropowych właściwościach do ochrony i dekoracji oszlifowanego drewna (meble, altany

Lakierobejca elewacyjna Altax Woskowy, marki Altax. Jest to wysokiej jakości, skuteczna lakierobejca z naturalnym woskiem pszczelim. Nadaje się ona do zabezpieczania dużych powierzchni z drewna...

Lakierobejca Altax - z nami znajdziesz najtaniej! Lakierobejca Altax już od 15 zł ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników!

To ogłoszenie jest nieaktualne. Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe w Pniewy. Lakierobejca Altax 5L i 2,5L i Altaxin Woskowy Palisander Angielski.

Altax Castorama - oferta, promocje, wyprzedaże. Odkryj modne produkty do wnętrz na Homebook.pl!

Ocena 178,00zł W magazynieOcenaOcenaOcena1 sty 2021 8 kwi 2013

About altax woskowy castorama

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly