Ulepszenia domu i porady których musisz się nauczyć

Ulepszenia Domu I Porady, Których Musisz Się Nauczyć

Wiele prac związanych z poprawą domu można wykonywać bez pomocy profesjonalisty. Dostępnych jest wiele książek samopomocy, których możesz użyć, aby dowiedzieć się dokładnie, jakich technik i sprzętu potrzebujesz do każdej pracy. Jeśli postępujesz zgodnie ze wskazówkami, powinieneś być w stanie wykonać zadanie za pierwszym razem.

Upewnij się, że wykonawca lub elektryk zainstalować gniazdko elektryczne w szafce powyżej, gdzie będzie kuchenka mikrofalowa. Jeśli tego nie zrobisz, będziesz miał trudności ze znalezieniem miejsca do podłączenia go w trakcie lub po zainstalowaniu kuchenki mikrofalowej i odpowietrznika okapu.

Usuń starą płytkę winylową z ciepłem. Stare płytki winylowe często wymagają wymiany. Uzyskanie ich bez uszkodzenia płytek wokół nich, jednak może być wyzwaniem. Umieść suchy ręcznik na płytce, a następnie podgrzej go żelazkiem. Klej powinien się rozluźnić, a płytkę można łatwo usunąć za pomocą szpachli.

Aby zobaczyć zwrot z projektu poprawy domu, rozważ przekształcenie istniejącej przestrzeni w nowe środowisko życia dla swojej rodziny. Dokonywanie poddasze w sypialni lub wykańczania piwnicy zarobi ci dodatkowe pieniądze podczas odsprzedaży domu, ponieważ wykorzystujesz coś, co jest już dostępne, aby utworzyć pożądaną funkcję.

Schody mogą być świetnym dodatkiem do domu, ale mogą być również niebezpieczne. Rozważ umieszczenie wykładziny na schodach, aby zapobiec wypadkom. Idąc w górę iw dół schodów w skarpetkach może być wypadek łamania szyi, jeśli jeden zrzuca na drewnianych schodach. Spróbuj spojrzeć na różnych dywanów lub dywan wzorów, które mogą wyglądać dobrze na schodach.

Pierwszym krokiem do domu projektów doskonalenia w kuchni i łazience jest zlokalizować główny dopływ wody i zamknąć go bezpiecznie. To wydaje się oczywiste w pierwszym rumieniec, ale to właśnie dlatego, że jest oczywiste, że wielu właścicieli zapomnieć o tym, co może spowodować kosztowne uszkodzenia wody.

Jeśli robisz projekt poprawy domu, który obejmuje rozbiórki, spowolnić i zabrać swój czas. Może to być ekscytujące rozbić, że ściana otwarta, ale może uszkodzić wsporniki strukturalne, hydraulika, lub połączeń elektrycznych. To samo dotyczy ciągnięcia szafki i innych urządzeń. Skoro youve ' rozebrany ono, ono cantomat ' być wyrażać w tył, tak wynagradzać Uwaga wobec co twój ' robienie.

Zamiast wymieniać płytki w łazience lub kuchni w domu, należy rozważyć ponowne spoinowanie. W wielu przypadkach, to jest nagromadzenie brudu, brudu, a nawet oleju, który sprawia, że płytki wyglądają stare i przestarzałe. Szoruj go w czystości, a następnie zeskrobać starą zaprawę, aby szybko odświeżyć pomieszczenie.

Przemalowane drzwi garażowe mogą przykuć wzrok. Drzwi garażowe są regularnie narażone na działanie żywiołów, co powoduje, że wyglądają obsydowy i zużyte. Twój dom wygląda ogólnie lepiej dzięki świeżo pomalowanym drzwiom garażowym. Pomaluj drzwi garażowe w innym kolorze, który będzie pasował do Twojego domu.

Łańcuch-link lub drewniane ogrodzenie może być dobrym pomysłem, jeśli kupiłeś dom w pobliżu zalesionego obszaru lub niezagospodarowanej lokalizacji. Zapobiegnie to ciekawym zwierzętom, takim jak kojoty, króliki i skunksy - szczególnie jeśli chcesz mieć ogród.

Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek dużego projektu przebudowy należy zapoznać się z lokalnymi przepisami budowlanymi i uzyskać odpowiednie pozwolenia. Kodeksy budowlane i pozwolenia mają na celu zapewnienie, że konkretny projekt budowlany jest zgodny z normami bezpieczeństwa. Jeśli projekt nie jest zgodny z kodeksami budowlanymi, istnieje ryzyko, że projekt może być niebezpieczny.

Wymiana starych lub rozdartych rolet okiennych na nowe, może znacznie poprawić rozglądy się za oknami. Żaluzje mogą łatwo zostać wyblakłe lub uszkodzone. Żaluzje nie są tak drogie i mogą mieć realną różnicę dla okien. To cię zaskoczy.

Podgrzewacz ciepłej wody w domu musi być odprowadzany regularnie, w odstępach sześciomiesięcznych. Utrzymując podgrzewanie ciepłej wody regularnie odprowadzane, będzie działać znacznie bardziej efektywnie i dłużej. Nie pozwól, aby cię przestraszyć. Wystarczy tylko znaleźć zawór spustowy, a następnie dołączyć wąż przeznaczony do opróżniania go. Po zamociniu węża obróć zawór.

Rozważ dobre i złe punkty pozostawienia alarmu bezpieczeństwa podczas pokazywania domu. Jeśli uważasz, że okolica nie jest bezpieczna i nie mieszkasz w domu, możesz chcieć, aby alarm był aktywowany.

Skontaktuj się z lokalnym elektrycznym i / lub gazowym, aby sprawdzić, czy możesz kwalifikować się do dotacji na weatherize domu. W celu oszczędzania energii, firma grzewcza i chłodząca może ocieplić poddasze, weatherstrip drzwi i okna, a nawet zastąpić swój starożytny system ogrzewania i chłodzenia. Poświęć chwilę na pytanie!

Jeśli zauważysz, że toaleta jest zatkana, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to spróbować odblokować ją tłokiem. Nie ma potrzeby, aby zadzwonić do hydraulika bez uprzedniego próbuje odblokować toaletę samodzielnie. Zazwyczaj można pogrążyć się wszelkie zatykać, jeśli spróbujesz kilka razy.

Kiedy rozpoczynasz projekt poprawy domu, upewnij się, że zdajesz sobie sprawę ze wszystkich kroków związanych. Zrób listę krok po kroku zadań, które musisz wykonać, aby zakończyć projekt, aby zrozumieć i być gotowym do całej pracy przed Tobą. Zaplanuj również datę zakończenia na tydzień po tym, jak myślisz, że skończysz z projektem, aby dać sobie czas na poprawienie błędów.

Jeśli zdecydowałeś się zastąpić dach metalowym i potrzebujesz odpowietrznika, istnieją różne rodzaje, których możesz użyć. Dla każdego typu dachu trzeba będzie wybrać ten, który będzie najbardziej wydajny dla Ciebie. Wykłasać swoje badania i wybrać mądrze.

Robienie ulepszeń domu sam może dać ci wiele dumy i radości. Pieniądze, które można zaoszczędzić od robienia ulepszeń na własną rękę może być wykorzystane gdzie indziej lub zrobić więcej ulepszeń w przyszłości. Podążanie za wskazówkami w książkach sprawi, że praca będzie szybka, łatwa i satysfakcjonująca.

About Ulepszenia domu i porady których musisz się nauczyć

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly