Sex Elixir Hiszpańska Mucha 15 ml (20660081) Ocena produktu:

od 48,00 PLN

oszczędzasz do 4%

  • Producent: Sex Elixir
  • Kategoria: Afrodyzjaki
Oferty (2)
Opis produktu

Sex Elixir™ to suplement diety cenionej firmy shs-store, który na rynku istnieje już od ponad 10 lat. Jest to najpopularniejszy afrodyzjak w Polsce. Przez ten czas zyskał sobie dodatkowo wielu zadowolonych konsumentów na całym świecie.

Nagrody i wyróżnienia:

ERO TRENDY

Sex Elixir otrzymał nominację do prestiżowej Nagrody kupujących EROtrendy 2014 w kategorii "najlepszy produkt". To wszystko zawdzięcza swojej niesamowitej sprawności, to właśnie ją najmocniej docenili konsumenci w tym konkursie. Nominacja jest dostrzeżeniem i docenieniem produktu poprzez konsumentów.

LAUR KONSUMENTA

Pragniemy poinformować, że wszystkie produkty marki shs-store pozostały wyróznione nie tylko przez wielkie grono specjalistów zajmujących się tematyką dotyczącą intymnych suplementów dietyz zasady pozostały docenione i nagrodzone Laurem Konsumenta otrzymując tytuł 'Odkrycie Roku', który potwierdza zadowolenie klientów ze użytkowania produktów firmy shs-store w tym także produktuOrgasm Control™.

HACCP I ISO 22000

Orgasm Control™ to artykuł najwyższej jakości. Składniki ziołowe wchodzące w jego skład są pozyskiwane z ziół uprawianych ekologicznie. trafna uprawa, zbiór i obróbka, zgodna z wymogami ISO 22000, normami HACCP i Holenderskim systemem gwarancyjnym dla suplementów diety NZVT daje Ci pewność, że to artykuł najwyższej jakości. Orgasm Control™ jest bezpieczny, jego komponenty są naturalnego pochodzenia. Pozwól żeby Twoi klienci poczuli jak to jest być dumnym ze swej męskości razem z nową formułą.

Opakowanie

sporo lat doświadczenia w branży z suplementami i erotycznej zaowocowały powstaniem nieszablonowego towaru dla panów. Sex Elixir™ to nie tylko niesamowicie skuteeczny afrodyzjak dający szanse na udany podrywdodatkowo zwiększający satysfakcję z życia seksualnego mężczyzn.
Na podstawie doświadczeń i opinii kupujących w lutym 2014 zmieniliśmy opakowanie towaru Sex Elixir™.

mając na uwadze możliwie najwyższą konwersje sklepów firm z nami współpracujących opieraliśmy się o sprawdzone rozwiązania. Projekt pozostał wyprodukowany przy współpracy z czołowym studiem graficznym w kraju. artykuł pokazuje się bardzo prawidłowo zarówno na sklepowej półce jak i fotografiach. Dołożyliśmy wszelkich starańzdjęcia odzwierciedlały w pełni oferowane produkty. Każdy z Naszych towarów jednostkowy kod kreskowy.

Popularność Sex Elixiru:

Sex Elixir™ jest jednym z najpopularniejszych produktów na polskim rynku suplementów przedłużających stosunek. Wieloletnia praca zespołu marketingowego sprawiła, iż stał się on wyjątkowo lubiany wśród kupujących sklepów e-commerce. Poniżej zamieszczamy Państwu informacje odnośnie wyszukiwań jedynie jednej frazy: 'sex elixir' w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej na świecie. Oczywiście przedstawione poniżej wyniki dotyczą wyłącznie i tylko jednego słowa kluczowego, nie wliczane są inne frazy z tym słowem, zatemcieszy się on zdecydowanie pokaźniejszą ilością wyszukiwań niż ta przedstawiona na wykresie.

Premiowana wersja Sex Elixiru:

Sex Elixir™ ma swoją ponad 3x mocniejszą wersję, która jest wersją premium. Po tym jak Sex Elixir™ zyskał tak duże grono fanów stworzono w dodatku wersję dającą jeszcze więcej satysfakcji.

w trakcie tworzenia oferty w Państwa sklepie internetowym zalecamy ponadto wprowadzanie zestawów towarów z całej linii. Poniżej pokazujemy graficznie przykładowe zestawy. Badania, które przeprowadzaliśmy z kilkoma Naszymi partnerami mającymi sklepy detaliczne wykazały, że zestawy podnoszą Państwa zysk, kreującobrót większy choćby o 40%!

Całą listę zestawów, polecane ceny detaliczne, miniaturki, bannery, wizualizacje i inne materiały niezbędne do ich wprowadzenia wynajdziesz w zakładce ''Zestawy". Badania jednoznacznie wykazały, żezestawy podniosą Twoje obroty, dlatego zalecamy wprowadzenie zestawów do swej oferty już od samego początku!

Dla kogo jest przeznaczony Sex Elixir™:
  • Osobom nieśmiałym - na pobudzenie
  • Osobom oziębłym - aby odkryły w sobiegorącą latynoską naturę
  • Małżeństwom i parom z dłuższym stażem - żeby rozpalić ponownie ogień, który płonął między wami
  • Na kłopoty z potencją
  • W celu zwiększenia aktywności doznań seksualnych

Działanie Orgasm Control™:

elementy zawarte w Sex elixir stymulują organizm, wywołując silne ukrwienie intymnych sfer - zarówno pań jak i mężczyzn.
Silne stężenie części pomoże rozpalić choćby najmocniej oziębłą kobietę, aby stała sięognistą i namiętną kochanką.
Wzrost libido u Ciebie i Twojej partnerki jest teraz realny, już po kilku kroplach!
Krople można dodawać do napojów, gdyż nie zmieniają ich smaku.
starczy, że dodasz ok. 10 kropli do spożywanego napoju, a już po chwili Ty i Twoja partnerka możecie odczuć ogromne podniecenie!

Podobne produkty w kategorii Afrodyzjaki