Alkomat ALP-1 + Zestaw Promiler - GWARANCJA 5 LAT! + drukarka przewodowa + walizka profesjonalna (5901687920061)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Promiler
  • Kategoria: Alkomaty

+

Drukarka cieplna przewodowa

Alkomat ALP-1 + komplet Promiler - dwa tryby pomiarów ustnikowy i przesiewowy za pomocą lejka bez wykorzystania ustników

profesjonalny alkomat ALP-1 proponuje najwyższą jakość pomiaru. Po przejściu procedury wzorcowania ALP-1 może być w dodatku alkomatem dowodowym. Urządzenie producenta Promiler wspaniale sprawdza się do przeprowadzania badań przesiewowych, w związku z tym spełnia wyśrubowane oczekiwania policji i innych służb mundurowych. Alkomat zrobił dodatkowo zawrotną karierę w służbach mundurowych za granicą – jest stosowany m.in. W Stanach Zjednoczonych i Japonii.

Dzięki zaimplementowaniu technologii Quantum Mol 5.0 w wytwarzaniu wysokiej jakości czujnika elektrochemicznego alkomat jest jednym z najkorzystniejszych alkomatów fachowych. ALP-1 znamionuje się ponadto niezwykle dużą wytrzymałością sensora, który wymaga kalibracji jedynie co 2500 pomiarów albo raz na rok.

Alkomat pracuje w kilku trybach: aktywnym ręcznym, aktywnym samoczynnym, a także pasywnym ręcznym i pasywnym automatycznym. W trybie aktywnym stosuje się ustniki jednorazowe, natomiast w trybie pasywnym - ustnik bezkontaktowy. W trybie pasywnym ręcznym istnieje również możliwość zbadania zawartości alkoholu w płynie.

Dzięki zapisowi pełnych danych o ostatnich 500 pomiarach na karcie SD w formacie MS Excel (zastosowane wejście na kartę pamięci) alkomat może służyć do dokumentacji pomiarów (np. Przez pracodawcę). Komunikacja z PC może następować równocześnie przy pomocy przewodu USB i oprogramowania MAX30, jak i właśnie karty SD.

Alkomat jest kompatybilny z drukarką cieplną bezprzewodową oraz przewodową. Alkomat jest przystępny w rożnych wersjach:
ALP- 1 wersja podstawowa,
ALP- 1kit alkomat wyekwipowany w drukarkę,
ALP- 1 BT alkomat z funkcja bluetooth,
ALP1- BT kit alkomat z funkcja bluetooth + drukarka bezprzewodowa.

W 2014 roku alkomat ALP-1 otrzymał certyfikat zgodności z normą europejską EN15964 wydany przez laboratorium w Szwecji.


Zawartość zestawu:

W zestawie walizka profesjonalna:

Budowa Alkomatu

1. Ustnik

2. Dioda B

3. Dioda A

4. Czytelny ekran

5. Slot na kartę SD

6. Lewy przycisk funkcyjny

7. Prawy przycisk funkcyjny

8. Power / Zatwierdź

9. Złącze komunikacyjne

10. Moduł pomiarowy

Tryb wykrywania alkoholu w płynach

ALP-1 umożliwia zbadanie czy w oparach nad płynem spożywczym (np. Napojem, herbatą) znajduje się alkohol. Alkomat należy ustawić w tryb pasywny ręczny, a następnie nie zakładać ustnika. Płyn w pojemniku należy przed badaniem zamieszać, umieścić alkomat kilka centymetrów nad powierzchnią płynu i trzymając go w pozycji,,portem pomiarowym w dół" wykonać test. W tym trybie alkomat pokaże jeden z dwóch komunikatów:

"PASS"- płyn nie gromadzi obfitej ilości alkoholu albo nie gromadzi do w ogóle;

"FAIL" - w płynie wykryto alkohol.

zamiana danych

ALP-1 umożliwia zapis informacji na karcie SD w formacie Microsoft Excel (CSV), dzięki czemu można przenieść cały rejestr wyników testów na inne urządzenie, np. Komputer PC. Slot na kartę pamięci SD znajduje się z boku alkomatu. Do komputera można się także zbratać przy pomocy asygnowanego kabla. Dodatkowo, producent zadbał o zaprojektowane specjalnie dla alkomatu ALP-1 oprogramowanie MAX30, dzięki któremu pozyskiwanie informacji i ich zapis na dysku komputera jest łatwiejszy.

Dwa Aktywne i Dwa Pasywne tryby pomiaru

Alkomat ALP-1 może pracować w kilku trybach pomiaru. W trybie automatycznym alkomat sam rozpoznaje wydech osoby badanej. Tryb ręczny stosuje się natomiast w przypadku, gdy badany nie chce albo nie jest w stanie wykonać testu w trybie automatycznym. Urządzenie może działać też w trybie pasywnym (automatycznym albo ręcznym) z zastosowaniem ustnika bezkontaktowego (tzw. Lejka), który sprawdza się do przeprowadzania badań przesiewowych na obszernej grupie osób.

przeznaczona Drukarka przewodowa

Alkomat ALP-1 może współpracować z asygnowaną drukarką przewodową. Niektóre wersje alkomatu są także wyposażone w możliwość drukowania bezprzewodowego przy pomocy Bluetooth albo IrDA. Dzięki łączności z drukarką może wydrukować: wynik ostatniego pomiaru, wynik wybranego testu też wyniki badań z określonego zakresu. W skład tego zestawu wchodzi drukarka.

NORMA EN-PN 15964

Norma dla alkomatów policyjnych. EN-PN 15964 została zaprojektowana by pomóc służbom stosującym prawo. Stawia ona szczególne wymogi dla maszyn pomiarowych – nie tylko w dziedzinie precyzji pomiaru,dodatkowo jeśli chodzi o możliwości oszukania alkomatu. Urządzenia spełniające tę normę są z powodzeniem wykorzystywane poprzez służby, a także inspektorów BHP w firmach każdej wielkości. Jesteśmy dumni, iż Alkomat PROMILER ALP-1 uzyskał certyfikat na zgodność z tą normą trafiając tym samym do światowej czołówki.

O najwyższej jakości naszych urządzeń przekonało się już wielu Klientów
- w tym służby mundurowe.
przez ponad 10 lat w branży alkomatów dowiedliśmy że handlujemy tylko mistrzowskimi urządzeniami pomiarowymi.

Tylko najlepsze i najwyższej jakości urządzenia zyskują u nas
PRZEDŁUŻONA GWARANCJĘ AŻ DO 5 LAT!
Na ten model alkomatu udzielamy nie tylko 5lat gwarancji,ponadto 12 MIESIĘCY bezpłatnEGO OKRESU KALIBRACYJNEGO co oznacza, że w ciągu pierwszego roku od daty zakupu MOŻESZ KALIBROWAĆ SWÓJ ALKOMAT DOWOLNĄ liczba RAZY! dzięki czemu Twój alkomat będzie za każdym razem w formie, zapewniając maksymalnie wiarygodne wyniki!
Każdy alkomat przed wysłaniem do Klienta jest kalibrowany i precyzyjnie sprawdzany przez największe w Polsce laboratorium kalibracyjne (kalibrujące alkomaty m.in. Dla Policji i Wojska). Nie sprzedajemy „jednorazowych bubli", które po kilku użyciach nadają się do śmietnika. Sprzedajemy URZĄDZENIA POMIAROWE. Kalibracja to pojęcie nierozerwalnie związane z KAŻDYM ALKOMATEM. Oznacza to, że po upływie określonego czasu (przeróżnego dla poszczególnych modeli urządzeń) alkomat należy ponownie skonfigurować aby poprawnie interpretował wyszczególnionia zużywającego się czujnika. Dlatego zakup alkomatu można porównać do zakupu samochodu - nie liczy się tylko koszt zakupu,na ogół koszty dalszej eksploatacji.

UWAGA GRATISY:

komplet Promiler

Uniwersalna smycz firmowa ( zakładana na szyję - do wieszania telefonów, kart magnetycznych, alkomatów, wizytówek) Kamizelka odblaskowa (Noszenie jaskrawej kamizelki odblaskowej sprawi, że będziesz bardziej widoczny w czasie spaceru, jazdy na rowerze itp. Możesz rozszerzyć bezpieczeństwo drogowe swoje i innych.Kamizelkę prosto się zakłada i zdejmuje, dzięki zapięciu na rzepy. Wymiar Uniwersalny)

Zapach Samochodowy. Długopis.

Podobne produkty w kategorii Alkomaty