Alkomat barowy AL 4000V – LCD Plastikowa obudowa, ALKOMAT AL4000V P

chwilowy brak towaru

  • Producent: Promiler
  • Kategoria: Alkomaty

Alkomat barowy zwraca się inwestorowi po ok 2000-2500 pomiarów, przy założeniu że 1 pomiar kosztuje 1zł.

AL 4000 V to alkomat stacjonarny nowej generacji, który jest dedykowany do badań stężenia alkoholu w miejscach publicznych, pubach, barach, restauracjach. Znajduje również użycie w takich miejscach, jak stacje benzynowe czy przedsiębiorstwa.

spośród konkurencyjnych modeli AL 4000 V eksponuje się czytelnym, 7-calowym wyświetlaczem LCD, który daje możliwość odtwarzania zdjęć, filmów i muzyki. Co z tego wynika jest także powierzchnią reklamową, która może przynieść dodatkowy dochód.

Gwarancją bezusterkowości alkomatu jest wykorzystanie „policyjnej" technice czujnika elektrochemicznego. AL 4000 V posiada niebywałą precyzję pomiaru i stabilność czujnika. Dzięki komunikatom tekstowym pokazywanym na wyświetlaczu, alkomat krok po kroku przeprowadza użytkownika przez badanie. Obsługiwane pliki: avi, JPG, mp3. Uzupełniające funkcje menu wyświetlacza to: kalendarz, zegar, alarm czy wyłącznik czasowe.

Urządzenie producenta Promiler może być aktywowane płatnie poprzez wrzucenie wybranej kwoty. Można jeszcze zainstalować inny sposób uruchamiania alkomatu, np. Na przycisk. Ustawienia te są predefiniowane na życzenie klienta przed sprzedażą. Po zakupie istnieje możliwość przystępnej zmiany średnicy akceptowanej monety i liczby monet aktywującej alkomat.

Do zestawu dołączony jest pilot z dostępem do wszelkich funkcji ekranu, a także Pendrive 2 GB. Do badania jako ustnik używane są słomki do napojów. Alkomat jest zasilany przez zasilacz 12V, AL-4000V jest uważany za jeden z najkorzystniejszych maszyn tego typu przystępnych na rynku.

Alkomat w wersji z obudową plastikową.

Precyzja badania w miejscach publicznych

Alkomat AL 4000V sprawdza się świetnie w lokalach z branży gastronomicznej i hotelarskiej. Urządzenie raduje się dużą popularnością nie tylko wśród właścicieli barów, restauracji, hoteli, ale też znajduje wykorzystanie w zakładach pracy i stacjach benzynowych. Bezusterkowość tego modelu została doceniona w dodatku przez służby mundurowe. PROMILER AL 4000V to z zasady spotykany na komendach alkomat stacjonarny. Urządzenie jest samoobsługowe, co jest nad wyraz widoczne przy konstrukcji w przestrzeni publicznej.

Dwie metody uruchamiania

producent przewidział dwa sposoby uruchamiania alkomatu: przez wrzucenie monety albo za pomocą przycisku. W zależności od przeznaczenia urządzenia możemy dopasować sposób włączania. Do celów komercyjnych stosuje się AL 4000V z zamontowanym wrzutem monet. Natomiast, gdy chcemy, żeby alkomat był ogólnodostępny, a pomiar bezpłatny (np. W komendach Policji) to stosuje się aktywację poprzez przycisk. Ustawienia dostępu do alkomatu są predefiniowane na życzenie klienta przed sprzedażą.

zastosowany mikrokomputer pomiarowy

Alkomat jest precyzyjnym urządzeniem pomiarowym wskazującym zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Za precyzyjność pomiaru odpowiadają wysokiej jakości podzespoły. Badanie AL 4000V dokonuje mikrokomputer, natomiast staranny wynik wyświetlany jest na wyświetlaczu LCD. Ponadto po badaniu alkomat sygnalizuje nas kolorami „emotikonek" o tym, czy możemy prowadzić pojazd: czerwona, żółta, zielona.

W alkomacie zaimplementowano technologię elektrochemiczną, która zagwarantuje zarówno precyzję pomiaru, jak i stabilność działania urządzenia. W AL 4000V zastosowano funkcję automatycznej samokontroli prawidłowości działania i system informowania o potrzebie kalibracji.

Dwa warianty obudowy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów producent daje możliwość wyboru spomiędzy dwóch rodzajów obudów: plastikowej, a także metalowej. Wersja plastikowa AL 4000V zaimplementowany pojemnik na słomki, co jest istotnie widoczne dla zachowania higieny i wygody badania. W ofercie posiadamy również wersję alkomatu AL4000V z metalową obudową i zewnętrznym pojemnikiem dostępnym w naszym sklepie (pojemnik nie znajduje się w komplecie).

Wrzutnik monet dopasowany do wymagań

Alkomat na monety? Po dokonaniu zakupu AL 4000V można prosto dopasować średnicę akceptowanej monety czy też ich liczbę konieczną do aktywacji urządzenia. Wlot monet można regulować w zależności od preferencji klienta. Monety, które obsługuje alkomat AL 4000V to: 1 zł, 2 zł, 5 zł oraz 1 euro. Wlotu monet alkomatu nie można przypasować do rubli.

Akcesoria

Istnieje możliwość rozbudowania alkomatu AL 4000V o uzupełniające akcesoria:

- estetyczny stojak – zapewni zrównoważone umocowanie alkomatu wszędzie tam, gdzie nie jest realny montaż alkomatu na ścianie; złożony z metalowej konstrukcji oraz ciężkiej podstawy;

- pojemnik na słomki – wykonany z trwałego malowanego proszkowo metalu z dolnym wylotem-podajnikiem na słomkę;

- uzupełniające słomki – oferujemy zakup słomek pakowanych po 100 szt.; każda słomka jest owinięta w papierową osłonkę zapewniającą przeprowadzenie badania w higienicznych warunkach.

Tylko najkorzystniejsze i najwyższej jakości urządzenia zyskują u nas PRZEDŁUŻONA GWARANCJĘ AŻ DO 5 LAT!

Podobne produkty w kategorii Alkomaty