Profesjonalny alkomat ad-01 + kalibracja marki Overmax

chwilowy brak towaru

  • Producent: Overmax
  • Kategoria: Alkomaty

ALKOMAT AD01

fachowy ALKOMAT OVERMAX

Alkomat Overmax AD-01 to instynktowne, proste w obsłudze urządzenie, które zezwala na sprawdzenie zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Dzisiaj, przed każdą planowaną podróżą bezproblemowo sprawdzisz czy możesz wsiąść za kierownicę.

NA STRAŻY BEZPIECZEŃSTWA
Alkomat Overmax jest wyśmienitym urządzeniem do przeprowadzania testów trzeźwości kierowców,w dodatku pracowników lub użytkowników jednostkowych – spełni oczekiwania w pracy i w domu!

4 bezpłatne kalibracje poprzez okres 12 miesięcy

najlepszE ROZWIĄZANIA
Overmax AD-01 dla Twojej wygody zaopatrzony został w ekran LCD, dzięki któremu bez względu na porę dnia czy nocy możesz odczytać wynik testu. Dodatkowo alkomat posiada wskaźnik niskiej baterii, gotowości i ostrzeżenia w chwili wykrycia alkoholu.

Powiadomienia dźwiękowe
wyekwipowany w sygnał dźwiękowy sygnalizujący o nieudanej próbie, przekroczeniu dopuszczalnego progu zawartości alkoholu, a także niskim napięciu.

Zasilanie sieciowe
Dzięki funkcji zasilania usb, albo ładowarki samochodowej z alkomatu możesz korzystać, bez obaw o poziom naładowania baterii.

staranny pomiar
precyzyjność pomiaru urządzenia do 0,01‰ i obfity zakres pomiarowy 0,00 – 4,00‰ spowodują, iż możesz być pewien wyświetlonego wyniku..

prędkie działanie
szybki czas reakcji (około 5s) oraz krótki czas przygotowywania do zastosowania (18s).


Funkcje specjalne

- Powiadomienia dźwiękowe
- automatyczny wyłącznik
- czujka przepływu powietrza


Akcesoria w zestawie

- 10 ustników
- Zasilacz samochodowy
- Instrukcja
- Pokrowiec na urządzenie

Podobne produkty w kategorii Alkomaty