Alkomat Policyjny ALCOBLOW, elektrochemiczny, bezustnikowy

chwilowy brak towaru

  • Producent: ALCOBLOW/LION
  • Kategoria: Alkomaty
Dbanie o trzeźwość pracowników czy kierowców ma olbrzymie znaczenie dla bezpieczeństwa pracy. Dlatego też warto wyposażyć swoją markę w alkomat policyjny AlcoBlow. To bezustnikowe urządzenie z czujnikiem elektrochemicznym służy do realizowania prostych i szybkich testów trzeźwości – znanych także z polskich dróg. Alkomat ten zamiast podawania konkretnego wyniku powiadamia o obecności alkoholu w wydychanym powietrzu. Alkomat powszechnie użytkowany poprzez policję.
AlcoBlow jest prędkim i prostym w obsłudze bezkontaktowym (pomiar bez ustnika) wskaźnikiem obecności lub nieobecności alkoholu w wydychanym powietrzu.
AlcoBlow jako alkomat bezustnikowy jest użytkowany przez policję do wstępnych badań dużej ilości osób w krótkim czasie np. Kierowców stojących na światłach lub w korkach. Policja rozmaite alkomaty ale większość badań jest przeprowadzana za pomocą testera AlcoBlow.
Alkomatem AlcoBlow jesteśmy w stanie przeprowadzić ponad 5 000 pomiarów na jednym pakiecie baterii, a brak zapotrzebowania używania ustników sprawia, iż alkomat jest wyjątkowo ekonomiczny w użyciu.
AlcoBlow ma dwa tryby pobierania powietrza:
Aktywny - kiedy osoba badana przy pomocy adekwatnie silnego wydechu uruchamiania układ pobierania powietrza.
Pasywny - uruchamiany przyciskiem PASSIVE - kiedy osoba badana nie może lub nie chce dostarczyć optymalnej próbki powietrza, tryb ten stosuje się również do badania zawartości pojemników jeżeli zachodzi podejrzenie, iż w pojemniku znajduje sie alkohol.
AlcoBlow ma dwa wyłączniki i dwa trojkolorowe wskaźniki LED określające w jednoznaczny sposób stan w jakim znajduje się osoba badana, jak dodatkowo granice stężenia alkoholu
rozmiary: 265 mm x 48 mm Waga: 300 g Inne:
-Alkomat powszechnie użytkowany poprzez policję
-Bezkontaktowy alkomat
-Nie wymaga zastosowania ustników-
-krótki czas kryteria na kolejny pomiar
-Możliwość pomiaru stężenia alkoholu w pomieszczeniach
-czujnik elektrochemiczny załączone wyposażenie: -Alkomat AlcoBlow
-Baterie rodzaju AA - 4 szt.
-Instrukcja obsługi w j. Polskim
-Opaska na rękę broniąca przed upuszczeniem
-Pokrowiec na alkomat.
cechy technologiczne Zasilanie: Baterie alkaliczne "AA" 1.5V 4 sztuki. Wariant czujnika:Elektrochemiczny Czas przygotowania do pracy:Ok. 5 s Czas pomiaru:Ok. 5 s Inne: -Temperatura pracy: od -5 do 40 poziomów C
-ilość przeprowadzonych pomiarów na jednym zestawie baterii: ok. 5000

Podobne produkty w kategorii Alkomaty