Promiler Alkomat przesiewowy iblow premium z walizką, projekt polski, wysoka jakość, 5 lat gwarancji, kalibracje gratis przez 12 msc, praktyczne gratisy (kamizelka, pokrowiec)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Promiler
  • Kategoria: Alkomaty

W wersji PREMIUM alkomat jest zapakowany w solidną i ergonomiczną walizkę.

Absolutna nowość na rynku! Najwyższej klasy alkomat opracowany, by w 100% zaspokoić potrzeby służb mundurowych. Genialne narzędzie do ultra-szybkiego badania grup ludzi i sytuacji wymagających natychmiastowej interwencji (na dodatek gdy osoba badana nie chce współpracować w trakcie wykonywania testu). Dzięki zaimplementowaniu istotnie szybkiego, innowacyjnego sensora elektrochemicznego rodzaju Suracell pomiar trwa zaledwie 4 sek. Dając możliwość przebadania ponad pół tysiąca osób na godzinę. Cechą istotnie pokaźną jest funkcja pracy w trybie pasywnym, dzięki której można wykonać test na występowanie alkoholu w pojemnikach z płynami i przebadać osoby niewspółpracujące przy badaniu.


bezprecedensowy Alkomat Przesiewowy

To rewelacyjne narzędzie do ultra-prędkiego badania grup ludzi oraz sytuacji wymagających natychmiastowej interwencji (dodatkowo gdy osoba badana nie chce współpracować w trakcie wykonywania testu). Promiler iBlow spełni oczekiwania w Twojej firmie do badań pracowników! Zaufały mu już setki klientów i polskie służby mundurowe.

Zaprojektowany W Polsce

Projekt alkomatu iBlow został zapoczątkowany w końcu 2015r. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku urządzeń specjalistycznych. Alkomat wykonany został poprzez Promiler Sp. Z o.o. W kooperacji z największym producentem alkomatów na świecie - firmą Sentech Korea Corporation. Idea, wygląd, zasada działania i dobór poszczególnych części alkomatu iBlow powstały w studio projektowym producenta Promiler w Poznaniu.

Wielokrotnie Nagradzany


O orientacyjnym stężeniu alkoholu w wydychanym powietrzu zawiadamia czytelny wyświetlacz LCD, a także wbudowana lampa sygnałowa LED (zielona/czerwona).
Urządzenie może być zasilane 4 lub 6 bateriami.

Alkomat jeszcze ciekawe funkcjonalności:
- sygnalizator: światło czerwone /zielone
- oświetlanie osoby badanej / latarka LED: światło białe
- zaimplementowane w obudowę magnesy umożliwiające przymocowanie alkomatu do metalowych powierzchni.

Specyfikacja technologiczna:

informacje technologiczne:

W skład zestawu wchodzą:

Najciekawsze Funkcjonalności

nawet do 750 testów na Godzinę

Dzięki zaimplementowaniu bardzo szybkiego, nowoczesnego sensora elektrochemicznego rodzaju Suracell pomiar trwa zaledwie 4 sek. Co może być stanowczo przydatne np. Na imprezach masowych

Pasywny Tryb Pomiarów

Cechą istotnie wyraźną jest funkcja pracy w trybie pasywnym, dzięki której można wykonać test na obecność alkoholu w pojemnikach z płynami, a także przebadać osoby niewspółpracujące przy badaniu

dokładny wynik, a także Sygnalizator led

O orientacyjnym stężeniu alkoholu w wydychanym powietrzu powiadamia czytelny ekran LCD i zaimplementowana lampa sygnałowa LED (zielona/czerwona).

Alkomat również interesujące funkcjonalności:
- sygnalizator: światło czerwone /zielone
- oświetlenie osoby badanej /latarka LED

zaimplementowane Magnesy

wbudowane w obudowę urządzenia magnesy pozwalają na przymocowanie alkomatu do metalowych powierzchni.

O najwyższej jakości naszych sprzętów przekonało się już wielu Klientów
- w tym służby mundurowe.
przez ponad 10 lat w branży alkomatów dowiedliśmy że handlujemy tylko fachowymi urządzeniami pomiarowymi.

Tylko najlepsze i najwyższej jakości urządzenia zyskują u nas
PRZEDŁUŻONA GWARANCJĘ AŻ DO 5 LAT!
Na ten model alkomatu udzielamy nie tylko 5lat gwarancji,też 12 MIESIĘCY gratisowEGO OKRESU KALIBRACYJNEGO co oznacza, że w ciągu pierwszego roku od daty zakupu MOŻESZ KALIBROWAĆ SWÓJ ALKOMAT DOWOLNĄ ilość RAZY! dzięki czemu Twój alkomat będzie zawsze w formie, zapewniając maksymalnie wiarygodne wyniki!
Każdy alkomat przed wysłaniem do Klienta jest kalibrowany i skrupulatnie sprawdzany przez największe w Polsce laboratorium kalibracyjne (kalibrujące alkomaty m.in. Dla Policji i Wojska). Nie sprzedajemy „jednorazowych bubli", które po kilku wykorzystaniach nadają się do śmietnika. Sprzedajemy URZĄDZENIA POMIAROWE. Kalibracja to pojęcie nierozerwalnie związane z KAŻDYM ALKOMATEM. Oznacza to, że po upływie określonego czasu (różnego dla poszczególnych modeli urządzeń) alkomat należy ponownie skonfigurować aby poprawnie interpretował wyodrębnionia zużywającego się czujnika. Dlatego zakup alkomatu można porównać do zakupu samochodu - nie liczy się tylko koszt zakupu,z reguły koszty dalszej eksploatacji.

UWAGA GRATISY:

zestaw Promiler

Uniwersalna smycz firmowa ( zakładana na szyję - do wieszania telefonów, kart magnetycznych, alkomatów, wizytówek) Kamizelka odblaskowa (Noszenie jaskrawej kamizelki odblaskowej sprawi, iż będziesz bardziej widoczny w czasie spaceru, jazdy na rowerze itp. Możesz zwiększyć bezpieczeństwo drogowe swoje i innych.Kamizelkę prosto się zakłada i zdejmuje, dzięki zapięciu na rzepy. Wymiar Uniwersalny)

Zapach Samochodowy. Długopis.

w dodatku funkcjonalny pokrowiec materiałowy

Pokrowiec na alkomat został wytworzony z wytrzymałego materiału. Poręczne etui sprawdza się świetnie do przechowywania i transportu urządzenia. Pokrowiec przystępny w kolorze czarnym.

nabywając alkomat otrzymasz gratis kartę - pen drive o obszerności 16 GB. Ogromną zaletą karty jest jej mobilność: prosto przechowasz ją w portfelu w miejscu na karty płatnicze czy wizytówki. Dzięki czemu nigdy nie zapomnisz o pen drive’ie i w każdej, nawet awaryjnej sytuacji będziesz miał go przy sobie! przenośna pamięć USB 2.0 umożliwi przechowywanie i transfer danych. Gustowna karta z dwustronnym nadrukiem została specjalnie zalaminowana, aby była wytrzymała na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu może długo służyć właścicielowi.

Podobne produkty w kategorii Alkomaty