Canon Zoemini S Ocena produktu:

od 644,94 PLN

oszczędzasz do 8%

  • Producent: Canon
  • Kategoria: Aparaty cyfrowe
  • Rodzaj zasilania: akumulator
Oferty (6)
Opis produktu
Możesz robić wspaniałe fotografie selfie, korzystając z wbudowanego lusterka i lampy pierścieniowej zespalać się z aplikacją Canon Mini Print i robić interesujące zdjęcie grupowe dzięki zdalnemu wyzwalaniu migawki – wszystko dzięki urządzeniu Canon Zoemini S.

wykwintny i lekki
188-gramowy model w kolorze perłowej bieli

Odkryj Canon Zoemini S Zamień swoje wspomnienia w przeurocze pamiątki, korzystając z zaimplementowanego aparatu Canon Zoemini S z lusterkiem do selfie, lampą pierścieniową i funkcją zdalnego wyzwalania migawki

atrakcyjne odbicia: lusterko i lampa pierścieniowa pomogą Ci zrobić selfie, które da powód do dumy

Wykonaj swoje najlepsze ujęcia przy pomocy kieszonkowego, 8-megapikselowego aparatu z funkcją drukowania.

Lampa pierścieniowa zapewnia fantastyczne selfie, a możliwość zdalnego fotografowania smartfonem poprzez aplikację Canon Mini Print i natychmiastowego drukowania zdjęć na samoprzylepnym papierze sprawiają, że jest to genialny przenośny gadżet dla fanów fotografii.
wspaniałe połączenie

Rób zdjęcia i drukuj je za pomocą tego samego inteligentnego urządzenia 2 w 1. Canon Zoemini S ma wszystko, co konieczne do codziennego fotografowania – aparat o rozdzielczości 8 megapikseli, gniazdo karty Micro SD*, a także technikę Zink™.

stylowy wygląd

Ten lekki aparat z funkcją drukowania jest dostępny w trzech kolorach: matowa czerń, perłowa biel i różowe złoto. Urządzenie z łatwością mieści się w kieszeni albo torbie, dzięki czemu możesz wziąć je ze sobą wszędzie.
Selfie, które zechcesz pokazać światu

Zamontowane z przodu lusterko oraz lampa pierścieniowa ładne selfie, a funkcja zdalnego sterowania migawką przez aplikację Canon Mini Print nad wyraz ułatwia robienie fotografii grupowych.

Inteligentne ujęcia

Dzięki łączności Bluetooth** i aplikacji Canon Mini Print możesz drukować fotografie wprost ze smartfona, korzystając przy tym z wielu perfekcyjnych filtrów i funkcji tworzenia kolaży. Możeszzastosować aplikacji do zaprogramowania niestandardowych dźwięków aparatu, a także ustawień samowyzwalacza, co pozwoli Ci opanować pozowanie do perfekcji.
Drukuj, odrywaj, naklejaj

Aparat posiada 10 arkuszy samoprzylepnego, odpornego na rozdarcia papieru do drukowania Zink™, łatwo wydrukujesz ulubione ujęcia i udekorujesz nimi swoje rzeczy.
Aplikacja Canon Mini Print

Połącz drukarkę Canon Zoemini z telefonem komórkowym lub tabletem za pomocą aplikacji Canon Mini Print, którą można bezpłatnie pobrać ze sklepów App Store i Google Play***. Rób własne fotografie lub pobieraj je bezpośrednio z serwisów Facebook, Instagram, fotografie Google, Dropbox lub iCloud. Następnie możesz dodać dowolne filtry, zniekształcenia, rysunki lub tekst, aby w pełni spersonalizować swoje zdjęcie.

  • zdjęcia zrobione za pomocą aparatu Canon Zoemini S można zapisać na karcie Micro SD. Nie można przesyłać fotografii z karty do urządzenia Canon Zoemini S.
** Znak słowa i logo Bluetooth® są opatentowanymi znakami towarowymi producenta Bluetooth SIG, a zastosowanie ich poprzez firmę Canon Inc. Odbywa się na mocy licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością odpowiednich firm.

*** Wyłączenie odpowiedzialności: potrzebne jest podłączenie urządzenia przenośnego do drukarki Canon Zoemini poprzez interfejs Bluetooth® i aplikację Canon Mini Print, dostępną bezpłatnie w sklepach App Store i Google Play. Zgodna z urządzeniami mobilnymi z systemem iOS 9.0 albo nowszym, a także z urządzeniami Android z systemem operacyjnym Android 4.4 lub nowszym.

Podobne produkty w kategorii Aparaty cyfrowe