Nikon Coolpix P1000 Ocena produktu:

od 3999,00 PLN

oszczędzasz do 2%

  • Producent: Nikon
  • Kategoria: Aparaty cyfrowe
  • Rozdzielczość: 10 Mpx
  • Zoom optyczny: 125 x
  • Nagrywanie filmów: 1920 x 1080 (Full HD)
  • Wizjer: tak
  • Rodzaj zasilania: akumulator
  • Czułość: 12800, 100
Oferty (3)
Opis produktu
Pokonuj granice
Krajobrazy księżycowe. Przyroda. Samolot w oddali. 125-krotny zoom optyczny to światowy rekordzista¹. Zakres ogniskowych 24–3000 mm daje Ci niesamowite możliwości².
250-krotne cyfrowe powiększenie uzyskane dzięki funkcji Dynamic Fine Zoom rozszerza maksymalną ogniskową do niewiarygodnej wartości 6000 mm² ³. Taki zakres ogniskowych daje swobodę uchwycenia całej sceny przy ustawieniu szerokokątnym albo przybliżenia widoku, tak by pokazać najdrobniejsze szczegóły. Choćby te na powierzchni Księżyca.
zniewalające zdjęcia
świetna ostrość zdjęć choćby przy skrajnie długiej ogniskowej. Jasny obiektyw NIKKOR f/2,8, matryca o rozdzielczości 16 mln pikseli i zapis w formacie RAW.
Czuła matryca CMOS w technice BSI i jasny obiektyw NIKKOR f/2,8 zapewniają swobodę fotografowania w złych warunkach oświetleniowych. Produktywny procesor przetwarzania obrazu EXPEED marki Nikon i nowoczesne technologie obiektywu minimalizują dystorsję choćby przy długiej ogniskowej. Bezzwłoczny system autofokusa pozwala na fotografowanie dynamicznych scen z szybkością do 7 kl./s. Z kolei obsługa formatu RAW daje możliwość zapisu zdjęć w postaci nieskompresowanych plików i ich eksportu do wybranego programu do obróbki albo edycji.

Dowolny kąt widzenia

Wizjer elektroniczny o dużej rozdzielczości oraz obfity ruchomy monitor zezwalają na swobodne komponowanie niezwykłych zdjęć.
Dzięki nad wyraz wysokiej rozdzielczości wizjera elektronicznego (ok. 2 360 000 punktów) podgląd kadru jest znaczny i szczegółowy nawet w ostrym świetle. Jasny wyświetlacz LCD o przekątnej 3,2 cala i rozdzielczości 921 000 punktów można przechylać, a także obracać w niemal dowolnym kierunku. Detektor zbliżenia oka namierza przybliżenie aparatu do twarzy użytkownika i automatycznie przełącza obraz z wyświetlacza na wizjer elektroniczny.
Filmy 4K przy najdłuższych ogniskowych

Rejestruj najwyższej jakości filmy 4K/UHD z dźwiękiem stereofonicznym. Sfilmuj start rakiety w zbliżeniu. Uwiecznij pierwszy lot młodego orła z oddalonej kryjówki.
bez problemu nagrywaj filmy w rozdzielczości 4K/UHD z szybkością 30p albo w rozdzielczości Full HD (1080p) z maksymalną prędkością 60p. Aparat obsługuje czysty sygnał wyjściowy HDMI, co zezwala na wyświetlanie filmu na zewnętrznym monitorze podczas jego nagrywania. Z kolei wbudowane złącze mikrofonowe pozwala na korzystanie z zewnętrznego mikrofonu stereofonicznego zapewniającego istotniejszy dźwięk. Film superpoklatkowy to jedna z wbudowanych funkcji aparatu, umożliwiająca tworzenie przyspieszonych sekwencji zmieniających się krajobrazów i niezwykłych ujęć. Z kolei opcja Film poklatkowy jest nieprzeciętna do rejestrowania pejzaży nieboskłonu, smug gwiezdnych i Księżyca przesuwającego się po nocnym niebie.
zdjęcia bez poruszeń

System redukcji drgań opracowany poprzez producenta Nikon kompensuje efekt drgania aparatu. Dzięki temu możesz uzyskać ostre zdjęcia i filmy, choćby fotografując z ręki przy długiej ogniskowej.
System optycznej redukcji drgań (VR) z podwójną detekcją opracowany przez firmę Nikon umożliwia fotografowanie z czasami otwarcia migawki dłuższymi nawet o pięć poziomów niżeli byłoby to osiągalne bez użycia tego systemu⁴. Skutki drgania aparatu są redukowane do minimum choćby przy słabym oświetleniu, więc można rejestrować fotografie i filmy o udoskonalonej ostrości, jednocześnie gwarantując prawidłową ekspozycję. Tryb aktywnej redukcji drgań zagwarantuje obszerniejszą stabilność obrazów w wizjerze i na ekranie aparatu, co jest stanowczo przydatne w terenie. Dzisiaj możesz wyśmienicie skomponować kadr, fotografując kondora dostrzeżonego z tylnego siedzenia jeepa albo rejestrując wieloryba wyskakującego z wody, gdy płyniesz łodzią.
Dziel się magią. Przesyłaj fotografie na bieżąco przez SnapBridge.

Możesz utrzymać stałą łączność między aparatem a urządzeniem inteligentnym,automatyczne przesyłać i udostępniać niezwykłe fotografie bezpośrednio po ich wykonaniu. Możesz też fotografować zdalnie za pomocą urządzenia inteligentnego.
Opracowana poprzez markę Nikon aplikacja SnapBridge zapewnia stałą łączność aparatu z urządzeniem inteligentnym za pośrednictwem technologii Bluetooth® low energy⁵. Aparat może przesyłać wykonywane zdjęcia do urządzenia inteligentnego bez konieczności nawiązywania zawsze nowego połączenia. Filmy można w dowolnej chwili przesyłać ręcznie z aparatu dzięki zastosowanemu modułowi Wi-Fi®⁶. Natomiast aplikacja SnapBridge aktualizuje parametry lokalizacji i daty na podstawie informacji z modułu GPS w urządzeniu inteligentnym, co usprawnia śledzenie zarejestrowanych wojaży. Aplikacja ta pozwala również sterować zoomem lub zwalniać migawkę aparatu z poziomu urządzenia inteligentnego.
Sięgnij gwiazd
wbudowane tryby fotografowania umożliwiają całkowitą kreatywność. Rewelacyjne zdjęcie wyprodukowane superteleobiektywem to za każdym razem więcej aniżeli zwykłe zbliżenie.
Tryb Księżyc pozwala wykonywać pokaźne fotografie księżyca w każdej fazie dzięki optymalizacji ustawień aparatu pod kątem fotografii astronomicznych. Zbliż się do płochliwej fauny w trybie Obserwacja ptaków. Możesz utrzymywać otwartą migawkę nawet do 60 sekund w trybach fotografowania czas B i ustawienie T, co jest wyjątkowo przydatne w trakcie nocnych sesji zdjęciowych. Aparat również tworzenie niezwykłych obrazów poprzez nakładanie maksymalnie trzech zdjęć przy pomocy funkcji Wielokrotna ekspozycja.

zawsze utrzymuj obiekt w kadrze

pokaźny uchwyt i wygodnie rozmieszczone części sterujące pozwalają ekspresowo i płynnie zmieniać ogniskową. Nieważne, co dzieje się na niebie, aparat jest za każdym razem gotowy do uchwycenia tego.
konkretny uchwyt gwarantuje stabilność, a boczna dźwignia zoomu umożliwia zmianę ogniskowej kciukiem. Jedno dotknięcie przycisku zoomu krokowego natychmiast przestawia ogniskową z ustawienia teleobiektywu na szerokokątną. Usprawnia to śledzenie obiektów, które przemieściły się poza kadr. Ten aparat COOLPIX jest ponad czterokrotnie lżejszy od lustrzanki cyfrowej z superteleobiektywem. Masa zaledwie 1,4 kg pokaźnie upraszcza obsługę przy fotografowaniu z ręki.
Stała gotowość
Fotografuj z wyśmienitym oświetleniem. Nagrywaj znaczny dźwięk. Nikon proponuje odpowiednie akcesoria na każdą okoliczność.
Gorąca stopka aparatu pozwala na podłączenie nieprzeciętnych lamp błyskowych producenta Nikon – żeby uzyskać fotografie o zrównoważonym kontraście w skomplikowanych warunkach oświetleniowych, wypróbuj mały model SB-700. Z kolei mikrofon stereofoniczny ME-1 albo mikrofon bezprzewodowy ME-W1 pozwala rejestrować czysty, istotny dźwięk.

Podobne produkty w kategorii Aparaty cyfrowe