• Producent: Polaroid
  • Kategoria: Aparaty cyfrowe

Model ten przygotowano z myślą o osobach aktywnych. Aparat jest wodoodporny (do 3 metrów głębokości) i oporny na kurz i wstrząsy, dzięki czemu wspaniale stanie na wysokości zadania w trudnych warunkach. Aparat stanowi nieprzeciętne rozwiązanie na każdy wyjazd wakacyjny nad morze, w góry, nad jezioro.

rewelacyjnie sprawdzi się na basenie, podczas surfowania, pływania, nurkowania, czy wypraw kajakowych. Doskonały na wakacje, dla osób aktywnych, dla dzieci. Polaroid iE090 to innowacyjny aparat cyfrowy, wykonujący fotografie w rozdzielczości aż 18MP oraz nagrywający filmy HD 720p.

Aparat wyposażono w wysokiej jakości matrycę CMOS 18MP. Aparat obsługuje karty pamięci MicroSD i MicroSDHC do 32GB. Polaroid iE090 standardowe mocowanie gwintowe 1/4" pod statyw fotograficzny oraz wejście na kabel MicroUSB.

Aparat posiada w komplecie na dodatek pasek na rękę, który można w sposób prędki i prosty przymocować przy standardowym mocowaniu w aparacie. Dwa tryby pracy do wyboru: Tryb makro pozwalający na ostrzenie w zakresie od 5 do 7 cm, Tryb standard zezwalający na ostrzenie w zakresie od 50 cm do nieskończoności.

Aparat ma dwa wbudowane ekrany LCD: wyświetlacz główny o przekątnej 2,8'' TFT, ekran przedni - pomocniczy o przekątnej 1,8'' TFT. Dodatkowo aparat zastosowany samowyzwalacz (2s / 5s / 10s ) i tryb zdjęć seryjnych, ułatwiający realizowanie fotografii SELFIE.

Skład zestawu: Aparat Polaroid iE090, przewód MicroUSB, Pasek nadgarstkowy, Baterie zasilające AAA i karta pamięci MicroSD nie wchodzą w skład zestawu. Należy kupić je osobno....

Podobne produkty w kategorii Aparaty cyfrowe