Hertz fitness Bieżnia elektryczna hertz-fitness speed pro Ocena produktu:

od 2499,99 PLN

oszczędzasz do 17%

  • Producent: Hertz Fitness
  • Kategoria: Bieżnie
Oferty (2)
Opis produktu

Nie trzeba opłacać karnetu na siłownię, żeby wyglądać wyśmienicie. Wyrzeźbić sylwetkę i zgubić zbędne kilogramy z powodzeniem można w zaciszu własnego mieszkania, starczy regularny trening na bieżni. Urządzenie to powstało z myślą o osobach, które bez wychodzenia z domu pragną zawalczyć o szczupłą sylwetkę i kondycję.

Bieżnia ta zaopatrzona została w bezgłośny silnik DC o maksymalnej mocy 6 KM. Zezwala na dostosowanie prędkości biegu do potrzeb ćwiczącego, który do dyspozycji ma zakres od 1 do 22 km/h. Oprócz samodzielnego ustawienia parametrów użytkownik może także korzystać z programów treningowych, których bieżnia oferuje aż 99!

Wybrany program prezentowany jest na graficznym diagramie, a ponadto do dyspozycji ćwiczącego pozostaje symulacja okrążenia stadionowego i wejście jack i USB, co zezwala na odtwarzanie utworów mp3 w trakcie ćwiczeń.

Dla bezpieczeństwa bieżnia posiada przycisk STOP, który natychmiast zatrzymuje bieżnię. Aby trening był wygodny, użytkownik może sterować nie tylko prędkością bieżni, ale także jej pochyleniem. Maksymalna waga ćwiczącego to 180 kg.

Urządzenie posiada dwuletnią gwarancję obowiązującą od dnia zakupu....

Podobne produkty w kategorii Bieżnie