Hertz fitness Bieżnia active

chwilowy brak towaru

  • Producent: Hertz Fitness
  • Kategoria: Bieżnie

Bieżnie Hertz są sprzętem sportowym wysokiej klasy, wykorzystywanym na całym świecie jednocześnie przez osoby indywidualne, jak i poprzez profesjonalistów, których przekonała wysoka ich jakość oraz bezpieczeństwo używania.

Model bieżni elektrycznej Hertz Speed Active jest najpopularniejszym produktem marki, gdyż ma jeden z ulepszonych wskaźników jakość/cena. Uwydatnia go, podobnie jak inne bieżnie Hertz, samoczynna regulacja nachylenia pasa w zakresie 0-16 stopni, cichy, niezawodny silnik Lesson o mocy 2-3 KM, który pozwala na osiągnięcie prędkości od 1 do 14 km/h oraz pre-woskowana technologicznie platforma biegowa zapewniająca płynną pracę systemu taśmowego.

Bieżnia Hertz Speed Active ma aż 12 programów treningowych o różnym stopniu zaawansowania, dzięki temu bieżnia genialnie spełni oczekiwania w treningu osób początkujących, jak i zaawansowanych.

Atutem tej bieżni są jej znikome rozmiary i lekkość, dzięki temu przechowywanie jej w domu po treningu nie wytwarza problemów, a profilowany szkielet z wysoko modułowej stali, o użytecznym kształcie daje oparcie i bezpieczeństwo podczas biegu.

Na bezpieczeństwo ma również wpływ położenie przycisków sterujących w uchwytach i usytuowane w nich sensory monitorujące puls. Parametry treningu wyświetlane są na monitorze LCD, dzięki temu wiesz, jak momentalnie pokonałeś dany dystans.

Bieżnia elektryczna umożliwia ogólnorozwojowy trening, lecz też na relaks. Wbudowane wejście jack umożliwi Ci nadrobienie zaległości w lekturze lub po prostu trening przy ulubionej muzyce.

Specyfikacja technologiczna i wyposażenie:

Funkcje komputera:

Podobne produkty w kategorii Bieżnie