Bieżnia Treningowa Elektryczna SCUD Cardio C20, 9266

chwilowy brak towaru

  • Producent: SCUD
  • Kategoria: Bieżnie

SCUD Cardio C20 to niezwykle cicha i wytrzymała bieżnia stacjonarna wyposażona w silnik elektryczny o mocy 5,0 KM, który pozwala osiągnąć szybkość od 0,3 km/h do 18 km/h. Potężna kompozycja umożliwia użytkowanie bieżni osobom o wadze choćby do 140 kg, a programy treningowe sprawią, iż trening będzie bardziej urozmaicony, dzięki czemu szybciej osiągniesz zamierzone efekty.

Oferowany przez nas sprzęt posiada pas bieżny o wymiarach 135 x 47 cm, który ma możliwość elektronicznej regulacji jego kąta nachylenia w przedziale 0 - 15 % (bieg pod górkę).

Bieżnia wyekwipowana została w wielofunkcyjny komputer z podświetlanym wyświetlaczem, dzięki kóremu będziesz mógł na bieżąco kontrolować tak ważne właściwości jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas, prędkość, tętno, przebieg programu treningowego itp. Komputer został także wyposażony w wejście USB, AUX, co pozwala na słuchanie wybranej przez siebie muzyki w trakcie treningu.

Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w uchwytach na dłonie będziesz mógł kontrolować swój aktualny puls. W uchwytach ponadto pozostały umieszczone przyciski sterujące, dla łatwiejszej zmiany informacji funkcji w trakcie biegu. Obszernym atutem bieżni jest także system ANTISHOCK, czyli amortyzacji pasa bieżnego.

Wszystkie powyższe właściwości powodują, iż bieżnia nie tylko zaspokoi kryteria początkujących lecz także innowacyjnych użytkowników.

Przechowywanie nieużywanej bieżni po zakończonym treningu jest bezproblemowe, gdyż posiada ona możliwość prostego składania do pionu. Nie musimy się także martwić jej przenoszeniem, ponieważ została wyekwipowana w rolki transportowe, dzięki którym łatwo przewieziemy ją np. Do innego pokoju.

Najważniejsze informacje:
  • Moc silnika: 3.5 KM
  • szybkość 0.30 - 18 km/h
  • Maksymalna waga użytkownika: 140 kg
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca

Podobne produkty w kategorii Bieżnie