• Producent: Capital Sports
  • Kategoria: Bieżnie

Biegnij luźno: dzięki bieżni z serii Infinity producenta CAPITAL SPORTS Twój trening cardio stanie się przeżyciem na wysokim poziomie! Bieżnia Infinity Track 6.0 Touch marki CAPITAL SPORTS to najnowocześniejsza technologia biegania do Twojego treningu cardio i wytrzymałościowego z nad wyraz dużą powierzchnią biegową, która dzięki ekranowi dotykowemu TFT, połączeniu Wi-Fi i zaimplementowanej oglądarce Chrome zwiąże Cię z całym światem Internetu.

ma liczne funkcje komfortowe, jak np. System NX-AeroFan zapewniający świeże powietrze i ciągłe chłodzenie, zaimplementowane głośniki i połączony system zawieszenia 6P-AntiShock gwarantujący wyjątkowo naturalne uczucie w trakcie biegu, dzięki któremu zapomnisz, że trenujesz – całkowicie niezależnie od pogody i pory roku!

Witamy w multimedialnym treningu przyszłości z możliwością dzielenia się wynikami: Dzięki wbudowanemu ekranowi dotykowemu TFT o przekątnej 9 cali z połączeniem Wi-Fi bieżnia Infinity Track 6.0 Touch producenta CAPITAL SPORTS otwiera cały świat Internetu w trakcie treningu domowego.

Ci trzeba bodźca optycznego do biegania? Żaden problem, masz dostęp do tysięcy filmów z realnymi trasami biegowymi, np. W Kinomap, które możesz odkrywać w trakcie treningu. Możeszpołączyć się z licznymi bazami informacji plików multimedialnych, np.

Netflix, YouTube albo Spotify, by uzyskać dostęp do filmów, video, książek i muzyki, dzięki temu złączysz swój multimedialny trening wedle własnych życzeń. Minikomputer ma oczywiście także możliwość dzielenia się rezultatami treningowymi bezpośrednio na Twoim koncie na Facebooku.

Możesz także surfować po Internecie – tyle urozmaicenia w trakcie joggingu nie było jeszcze nigdy. Szczególnie użyteczne: przez zaimplementowany port USB albo wejście AUX 3,5 mm i zaimplementowane głośniki możesz odtwarzać swoją ulubioną muzykę, dopasowując ją do aktualnego treningu.

Jeżeli wolisz używać w trakcie treningu swych własnych urządzeń, możesz takżewykorzystać uchwyt na tablet zamontowany na bieżni Infinity Track 6.0 Touch firmy CAPITAL SPORTS, aby oglądać filmy na tablecie albo smartfonie, słuchać muzyki albo po prostu czytać korzystną książkę w trakcie treningu.

Świeżość podczas treningu gwarantuje system NX-AeroFan z produktywnym wentylatorem zapewniającym chłodne powietrze. Bieżni a Infinity Track 6.0 Touch firmy CAPITAL SPORTS to nie tylko najwyższa jakość w zakresie multimediów: obfita powierzchnia biegowa o rozmiarach 50 x 140 cm, 5,5 KM mocy silnika, szybkości do 18 km/h i kąt nachylenia do 15% trafne wyzwania treningowe, niezależnie do tego, czy jesteś początkującym biegaczem, czy też weteranem maratonów.

równocześnie szybkością, jak i stopniem nachylenia steruje się wygodnie przez uchwyty z zastosowanym czujnikiem tętna lub poprzez spory wyświetlacz dotykowy o przekątnej 9 cali. Możesz tu wybrać spomiędzy 36 wstępnie ustawionych programów treningowych i 3 definiowanych poprzez użytkownika trybów albo skontrolować parametry swojego treningu, takie jak puls, przebiegnięta trasa i spalone kalorie.

nad wyraz przyjemne, naturalne uczucie podczas biegu tak jak podczas biegania po podłożu leśnym zagwarantuje zawieszenie 6P-AntiShock, które resoruje bieżnię dzięki 6 wewnętrznym i 2 zewnętrznym resorom o strukturze plastra pszczelego.

Po treningu znaczy przed treningiem! Bieżnię Infinity Track 6.0 Touch producenta CAPITAL SPORTS można w prosty sposób złożyć do kompaktowych wymiarów dzięki hydraulicznemu systemowi SoftFold i łatwo przesuwać dzięki wbudowanym kółkom.

Trening biegowy na najwyższym poziomie: dzięki bieżni Infinity Track 6.0 Touch marki CAPITAL SPORTS. Proszę zwrócić uwagę, że do korzystania z Internetu niezbędne jest połączenie bieżni z siecią bezprzewodową (WLAN).

Podobne produkty w kategorii Bieżnie