Hertz fitness Hertz bieżnia vario pro (5906167010072)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Hertz Fitness
  • Kategoria: Bieżnie

Bieżnia VARIO PRO udowadnia, że wysokiej klasy sprzęt sportowy wyszukamy nie tylko w mistrzowskich siłowniach. To urządzenie, choć przeznaczone do użytku domowego, zaspokoi zapotrzebowania osób ceniących równocześnie jakość i trwałość wykonania sprzętów, jak i funkcjonalne rozwiązania, w które zostały wyekwipowane.

W VARIO PRO ich nie brakuje: bieżnia wbudowany wentylator, który czyni trening bardziej wygodnym, umieszczone w rączce sterowanie prędkością, a także pochyleniem i graficzny diagram wybranego programu treningowego.

parametry treningu wyświetla czytelny wyświetlacz LED, a użytkownik do dyspozycji ma aż 55 zaimplementowanych programów treningowych. Dzięki nim, bez trudu zbrata poziom trudności ćwiczeń do swych możliwości.

Niewątpliwym atutem bieżni jest także samoczynna regulacja kąta nachylenia bieżni w zakresie od 0 do 20%. Ponadto wejście jack zezwala na jednoczesne ćwiczenie i słuchanie muzyki. Urządzenie napędza silnik o mocy 3 KM (maksymalnie 6 KM).

Zakres szybkości ustanowiony został w przedziale od 1 do 22 km/h. Waga ćwiczącego nie może przekraczać 155 kg. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

Podobne produkty w kategorii Bieżnie