Amica BTM5011 Ocena produktu:

od 259,00 PLN

  • Producent: Amica
  • Kategoria: Blendery
  • Kolor: srebrny
Oferty (3)
Opis produktu

Blender ręczny Amica BTM 5011 z płynną regulacją prędkości BTM 5011 01 Szklany kielich HotSafe+ Nie musisz już czekać, aż elementy ostygną. Dzięki kielichowi tworzonemu ze specjalnego szkła HotSafe+ jest stanowczo oporny na wysokie temperatury.

03 pojemność dzbanka 1,5l Zyskaj ergonomię i większą wygodę w użytkowaniu sprzętu, dzięki przydatnej pojemnemu dzbankowi, który daje swobodę przy blendowaniu większej ilości produktów. 02 Funkcja Smoothie Dzięki tej funkcji blender Amica pomoże Ci w przygotowaniu mlecznego shake lub witaminowego smoothie!

04 Funkcja Pulse Dzięki funkcji Pulse możesz szybko i starannie zmiksować elementy. Przejrzyj wszystkie zalety blendera » Zabezpieczenie przed przegrzaniem efektywna praca urządzeń Amica poprzez długie lata Znów martwisz się,długofalowe korzystanie z blendera wpłynie na jego przegrzanie? Amica ma na to rozwiązanie!

Dzięki specjalnej konstrukcji silnika, będziesz jeszcze bardziej pewien, iż jest on właściwie chroniony jednocześnie przed przegrzaniem, jak i przypadkowymi uszkodzeniami. Funkcja kruszenia lodu prędki sposób na chłodne drinki!

nowoczesne blendery powinny wyróżniać się z reguły wielofunkcyjnością, taką jak np. Możliwość kruszenia lodu. Już dziś odkryj blendery Amica, dzięki którym będzie to osiągalne! Dzięki funkcji kruszenia lodu, wykorzystanej w blenderach Amica, będzie to niewiarygodnie proste!

Dzieje się tak przy pomocy optymalnie zaprojektowanych, specjalnych ostrzy, które poradzą sobie z każdą lodową bryłką umieszczoną w dzbanku. Płynna regulacja szybkości Regulacja prędkości urządzenia z myślą o skutecznej pracy w kuchni Od dziś przystosuj regulację prędkości urządzenia do swoich aktualnych potrzeb!

Przy obszernej rozpiętości prędkości zastosowanej w blenderze Amica i jej płynnej regulacji, zyskujesz możliwość swobodnego przełączania obrotów blendera w zależności od tego, jaki w danym momencie tryb prędkości potrzebujesz!

Funkcja Pulse Urządzenia Amica zawsze stają na wysokości zadania! potrzebujesz w swym blenderze funkcji, która wyraźnie Ci ułatwi precyzyjne i szybkie zmiskowanie części? Wybierając urzędzenia Amica, masz taką możliwość!

Za sprawą specjalnej funkcji, zaprojektowanej z myślą o zadaniach specjalnych, zyskujesz jeszcze obszerniejszą produktywność w rozdrabianiu produktów! fotografie i filmy w sekcji ''Opis produktu'' posiadają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnego modelu artykułu.

Zabezpieczenie przed przegrzaniem Problemy dotyczące przegrzewania nie dotyczą użytkowników sprzętów Amica! Dzięki specjalnej konstrukcji silnika, Twój sprzęt będzie broniony przed przegrzaniem i ewentualnymi uszkodzeniami.

Twój sprzęt będzie broniony Ostrze ze stali rdzoodpornej Wyjątkowo efektywne ostrze sprawi, ze będziesz zadowolony z każdej przygotowanej potrawy. Ponadto, wyprodukowane jest ze stali nierdzewnej co przedłuży żywotność Twojego sprzętu.

Funkcja Pulse Funkcja Pulse...

Podobne produkty w kategorii Blendery