• Producent: Bosch
  • Kategoria: Blendery
  • Rodzaj: kielichowy
  • Kolor: biały, stalowy, czarny

Bezpieczny i dyskretny bezawaryjny i konkretny przyjaciel każdej kuchni. Z blenderem kielichowym BOSCH MMB64G3M przyrządzisz zupę, koktajl czy perfekcyjne smoothies. Korzystanie z tego urządzenia jest szczególnie bezpiecznie dzięki wykonaniu ze szłka ThermoSafe.

Dzięki innowacyjnemu systemowi redukcji szumów SilentMixx jest najcichszy wśród blenderów Bosch. Wyjatkowo cichy Twoi domownicy nie muszą już podkręcać regulatora w telewizorze albo wychodzić na przymusowy spacer gdy robisz koktajl.

Blender kielichowy BOSCH MMB64G3M wyekwipowany został w progresywny system redukcji szumów SilentMixx dzięki temu pracuje praktycznie bezszelestnie. Proste czyszczenie Koniec z niewygodnym myciem noża w dzbanku.

Wprowadzone w blenderze kielichowym BOSCH MMB64G3M udogodnienie - funkcja KlickKnife - sprawia, iż nóż wyjmiesz jednym, prostym ruchem i bez trudu go wyczyścisz, a pozostałe części (oprócz napędu) można myć w zmywarce.

Klik i gotowe. Dzbanek ze szkła thermosafe Nieważne czy chcesz przy pomocy blendera BOSCH MMB64G3M pokruszyć kostki lodu, rozdrobnić mrożone owoce, przygotowywać przepyszne smoothie i orzeźwiające lodowe napoje czy również zmiksować gorącą zupę.

Szklany dzbanek ThermoSafe jest zrobiony z grubego szkła odpornego na wysokie i niskie temperatury, a na dodatek jego progresywna budowa redukuje hałas. Akcesoria Blender BOSCH MMB64G3M oferuje użyteczne i wszechstronne akcesoria: filtr koktajlowy do przyrządzania przepysznych koktajli bez pestek i specjalną przystawkę siekającą do rozdrabniania cebuli, ziół i przypraw....

Podobne produkty w kategorii Blendery