Bugatti EVA Ocena produktu:

od 509,00 PLN

oszczędzasz do 1%

  • Producent: Bugatti
  • Kategoria: Blendery
  • Moc: 400 W
  • Ilość prędkości: 2
  • Kolor: zielony, żółty, pomarańczowy, biały, czarny, kremowy, czerwony, fioletowy
Oferty (9)
Opis produktu

Mini mikser włoskiej producenta Bugatti został produkowany z wysokiej jakości stali, którą pokryto trwała emalią w wybranym kolorze. Zasilany jest elektrycznie przez podłączenie do gniazdka. Mikser posiada moc 400W, która w zupełności wystarcza, żeby ułatwić wykonywanie powszednich prac podczas przygotowywania posiłków. Wymienne końcówki produktu pozwalają ekspresowo i komfortowo rozdrabniać lub miksować jedzenie, a nawet mieszać ciasta. Dwustopniową regulację prędkości można dostosować do indywidualnych potrzeb pracy.

;

niepowtarzalny i innowacyjny blender Vela, włoskiej firmy Bugatti, to połączenie prostoty i funkcjonalności z elegancją i oryginalnym designem. To potrzebne w każdej kuchni urządzenie miksuje, kruszy, miesza i... Zachwyca urodą. Dzięki niemu bez wysiłku możemy przyrządzać genialne zupy, wykwintne koktaile i drinki oraz pokruszyć lód.

Blender zaopatrzony jest w 3 stopniową regulację prędkości, a także funkcję pulsacyjną, która jest wielkim atutem tego urządzenia. Zezwala na ona bardzo szybkie , a także kruszenie lodu. Trafnie zaprojektowana pokrywka zezwala na dodawanie składników podczas pracy blendera. Obszerny dzbanek (objętość1,5l) ze umocnionego szkła z podziałką litrażową usprawnia zachowanie proporcji komponentów, może również być myty w zmywarce.

Ostrze blendera produkowane ze stali rdzoodpornej, obudowa chromowana. Blender posiada także blokadę bezpieczeństwa - nie będzie działał tak długo, jak ostrze nie zostanie poprawnie zamocowane. W zestawie znajduje się mieszadełko i kubeczek.

piękny i oryginalny design nie przeszkodził twórcom tego urządzenia w wyposażeniu go we wszystkie możliwe udogodnienia. Zastosowane, najwyższej jakości, materiały i nieprzeciętne wykonanie dopełniają dzieła.


zalety

- tworzony z najwyzszej jakosci materiałów
- ma skale pomiarową
- Regulacje prędkości blendowania
- Tworzywo wytrzymałe na wysokie temperatury
- Mozliwośc mycia w zmywarce
- nadzwyczajny pomysł na podarunek

Podobne produkty w kategorii Blendery