Kenwood BLP900 Ocena produktu:

od 1099,00 PLN

oszczędzasz do 15%

  • Producent: Kenwood
  • Kategoria: Blendery
  • Rodzaj: kielichowy
  • Moc: 1600 W
  • Kolor: czarny, srebrny
Oferty (4)
Opis produktu

Mikser stojący o mocy 2000 W, objętości szklanego dzbanka2 l, z 3 prędkościami pracy, funkcją kruszenia lodu, schowkiem na , a także z trybem pulsacyjnym. BLEND – Xtreme Kenwood – mistrzowskie wsparcie w zdrowym odżywianiu Blend-Xtreme to inspirująca sugestia dla amatorów zdrowego trybu życia i zbilansowanej diety, bogatej w naturalne produkty i wartości odżywcze.

Najsilniejszy wśród blenderów kielichowych Kenwood ułatwi przygotowywanie dań i napojów z ulubionych owoców i warzyw. Istotnie mocny silnik oraz 3 asygnowane programy pracy pozwolą wykreować jedwabiście gładkie koktajle, mrożone napoje, soki i pełne błonnika zupy.

Ultra trwałe ostrza Helix Force, wyprodukowane ze stali rdzoodpornej, bez trudu poradzą sobie choćby z najtwardszymi składnikami, zachowując jednocześnie ich wartości odżywcze. Blender z łatwością kruszy lód, a także mieli ziarna, orzechy, zioła i przyprawy, umożliwiając eksperymentowanie z nowymi kompilacjami we własnej kuchni.

Moc ma w naturze zaopatrzony w mocny, 1600-watowy silnik, Blend-Xtreme pozwoli uwolnić kulinarną kreatywność. Siła ponad 30.000 obrotów na minutę pozwala na blendowanie wszelkich części, bez utraty witamin i wartości odżywczych.

Tak konkretnych i nowoczesnych technicznie blenderów używają profesjonalni szefowie kuchni w swych restauracjach. Pełne korzystanie z jego mocy i fukcji zezwala na zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz wentylacja silnika.

Gdy temperatura silnika jest za wysoka, urządzenie samo się wyłącza. Wystarczy wtedy poczekać aż ostygnie, po czym nacisnąć przycisk reset w podstawie. Nieskończone możliwości Blend Xtreme zastępuje dużo sprzętów kuchennych, wykonując dziesiątki czynności, związanych z przygotowaniem posiłków.

Te, które wykreujesz przy jego pomocy będą zdrowe i pełnowartościowe. Urządzenie przetwarza owoce i warzywa w taki sposób, aby były najlepiej przyswajane i nie utraciły cennego błonnika, witamin, minerałów ani antyoksydantów.

Dzięki mocy blendera, choćby skórki czy pestki warzyw i owoców można precyzyjnie sproszkować, a po zblendowaniu z innymi składnikami, podawać w formie zdrowych dań, napojów i przekąsek. Wszechstronny blender pozwala wykreować nie tylko aksamitne smoothie, soki z ulubionych owoców i warzyw czy pełne błonnika zupy kremy, ale też orzeźwiające sorbety i domowe lody, prawdziwe masło i śmietanę, pasty, a także smarowidła do pieczywa albo aromatyczny hummus.

Amatorów zdrowej żywności zadowoli możliwość przygotowania własnej mąki np. Z orkiszu, owsa lub pszenicy i mlek z orzechów, ryżu albo soi. Urządzenie pomoże też w przemyceniu warzyw w barwnych daniach dla dzieci, a zwolennicy Raw food ( bezkompromisowej diety ) mogą zastosować jego możliwości w komponowaniu codziennego menu, według zasady podgrzewania jedynie do 40 stopni.

Dzięki innowacjom technologicznym, Blend Xtreme przetwarza produkty, nie pozbawiając ich cennych części, minerałów i witamin. Ostrza Helix Force Ultra trwałe, 6-strefowe ostrza z hartowanej stali rdzoodpornej gwarantują sprawność i solidność urządzenia.

zostały rozdzielone separatorami, uniemożliwiającymi blokowaniu się komponentów, podczas blendowania. Dzięki tej innowacji choćby kruszenie lodu czy zamrożonych owoców jest nad wyraz proste. Dwa poziomy: mieszania i rozdrabniania tworzą wir w trakcie pracy, dzięki temu nie trzeba dodawać płynów, aby zblendować twarde komponenty.

za każdym razem nieprzeciętne rezultaty Obsługa tego progresywnego blendera jest przyjemna i instynktowna. Pozostał zaprojektowany z myślą równocześnie o prawo-, jak i leworęcznych użytkownikach oraz wyposażony w prosty system zakładania kielicha na bazę rodzaju DROP ON i funkcjonalny mieszak w pakiecie.

Aby nie tylko obsługa, ale też czyszczenie blendera było komfortowe, ostrza, podobnie jak pozostałe komponenty urządzenia, błyskawicznie się demontuje i można myć w zmywarce. Najwyższa jakość tworzyw i wykonania oraz progresywny systemy, gwarantują pełne bezpieczeństwo stosowania blendera.

Jakiekolwiek nieprawidłowe złożenie składników urządzenia sprawia jego zatrzymanie, a podstawa została wyposażona w profesjonalne systemy, zabezpieczające przed przegrzaniem. Kompaktowy oraz praktyczne miejsce na zwinięcie kabla ułatwia jego przechowywanie.

Bezpieczeństwo wykorzystywania żeby korzystanie z jego wszechstronnych możliwości było w pełni bezpieczne, ma blokadę, dzięki której nie uruchomi się, gdy jest niepoprawnie zmontowany i zatrzyma się, gdy kielich zostanie uniesiony w trakcie pracy.

Ultra oporny kielich Kielich blendera Blend Xtreme, wykonany z trwałego i wytrzymałego TRITANU, zapewnia komfort w trakcie przygotowywania dań. To wytrzymałe tworzywo nie posiada bisfenolu A (BPA), dlatego jest bezpiecznie w zetknięciu z produktami spożywczymi.

Podobne produkty w kategorii Blendery