Kitchenaid Artisan Ocena produktu:

od 2299,00 PLN

  • Producent: Kitchenaid
  • Kategoria: Blendery
  • Rodzaj: ręczny
  • Kolor: zielony, biały, różowy, żółty, kremowy, czarny, czerwony
Oferty (2)
Opis produktu

artykuł POWYSTAWOWY - jedynie DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!Blender Artisan Power Plus od KitchenAid jest obecnie najsilniejszym blenderem na rynku. Konkretny silnik o mocy szczytowej 3,5KM dostarcza o niemało więcej siły bezpośrednio do kielicha niżeli pozostałe blendery wysokoobrotowe.

Jest to świetne rozwiązanie dla osób dbających o zdrowie, sylwetkę i zbilansowaną dietę. Dzięki maksymalnemu rozdrobnieniu pożywienia, zezwala na przyswojenie cennych części odżywczych. Niezwykle sugerowany sportowcom, singlom i parom, którzy nie chcą poświęcać zbyt dużo czasu na gotowanie, a potrzebują prędkiego i smacznego rozwiązania.

Blender Power Plus w 5 minut przygotuje gorącą zupę albo odżywczy koktajl.mocne strony:- bardzo mocny silnik o mocy szczytowej 3,5KM- zrównoważona podstawa z metalowego odlewu- chromowane pokrętło, zezwalające ustawić szybkość i przełączniki- wytrzymały kielich termiczny o podwójnych ściankach- nóż i sprzęgło ze stali nierdzewnej- korek z miarką zakończony wytrzymałym, metalowym odlewem- silikonowa nakładka na rączkę kielicha, którą można zdjąć do mycia- pozwala łatwo i momentalnie przygotować posiłki dla alergików, bezglutenowe, bezmięsne i diety eliminacyjne- 10 lat gwarancji!Wyposażenie:- kielich z podwójnymi ściankami o pojemności 2,6 litra, wyprodukowany z tworzywa niezawierającego BPA, posiadający znakomite parametry izolacyjne porównywalne do termosu.

Miksowana zupa podgrzewa się w przeciągu 5 minut, a kielich utrzymuje temperaturę. Zewnętrzne ścianki nie nagrzewają się, więc nie zachodzi ryzyko poparzenia. Można blendować mokre, a także suche komponenty.- silikonowa pokrywa kielicha z wentylującym otworem zamykana korkiem z miarką, którą można myć w zmywarce- ciężka podstawka silikonowa stabilizująca pod kielich, którą można myć w zmywarce- asymetryczny nóż pozostał wytworzony z 3 mm stali rdzoodpornej.

opatentowany poprzez KitchenAid, blenduje elementy w różnorodnych płaszczyznach i jest napędzany bezpośrednio przez silnik przy pomocy sprzęgła- Temper z elastycznym zgarniaczem usprawnia blendowanie pokaźniejszej ilości oraz gęstych mas (np.

masła orzechowego), a także zezwala na ściągnięcie towarów ze ścianek i nakierowanie ich do środka wiru. Zgarniacz pozwala prosto wygarnąć gotową masę z kielicha.informacje techniczne:- wymiary: 44,9 x 26,7 x 23,1 cm- waga 9,8 kg- 11 poziomów prędkości- 4 programy, w tym czyszczenie- pojemność kielicha – 2,6 litra- obroty na minutę - 1000 do 24000- moc szczytowa silnika 3,5 KM- moc 1800 W- napięcie 220-240 V / częstotliwość 50/60 Hz- sprzęgło stalowe / korpus z metalu- długość przewodu – 106,7 cm / europejskie gniazdko- kraj produkcji – Stany ZjednoczoneBlender jest sugerowany do przygotowywania:- koktajli, a także smoothie – też tych, na bazie kaszy jaglanej albo płatków owsianych- zup – mogą być przygotowane od początku do końca w blenderze albo najpierw ugotowane w garnku- sosów- lodów i sorbetów - szczególnie dla osób stosujących diety eliminacyjne i cierpiących na alergie- mąki – pozwala przygotować mąkę bezglutenową z rozmaitych ziaren- mlek roślinnych - alternatyw dla mleka zwierzęcego np.

migdałowe, owsiane, ryżowe, jaglane, kokosowe, gryczane itp.- smarowideł / masła / pesto – od dzisiaj masz kontrolę nad zwartością cukru czy soli10 lat gwarancji mówi samo za siebie!Już od ponad 5-ciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki KitchenAid w Polsce.

Nasz sklep interetowy codziennie dba, aby produkty trafiłały szybko i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl Już od ponad 5-ciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem producenta KitchenAid w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, aby produkty trafiały ekspresowo i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Podobne produkty w kategorii Blendery