Kuvings SV500 Ocena produktu:

od 1999,00 PLN

oszczędzasz do 31%

  • Producent: Kuvings
  • Kategoria: Blendery
  • Moc: 1500 W
  • Kolor: różowy, czerwony, biały, srebrny, bordowy
Oferty (4)
Opis produktu
Blender Kuvings Vacuum – próżniowy lecz pełen korzyści

Próżniowy blender Kuvings SV-500 to zupełnie nowa jakość w świecie domowych blenderów. Jest to połączenie sprawdzonej od wielu lat technice blendowania na wysokich obrotach i progresywnego rozwiązania jakim jest próżniowanie blendowanej masy. Co daje nam próżniowanie? Jego podstawową zaletą jest to, iż prawdopodobieństwo utlenienia się blendowanych poprzez blender Kuvings SV 500 owoców i warzyw jest ograniczone do absolutnego minimum. Dzięki czemu przyrządzany w blenderze sok, mus, smoothie i inne pyszności są pełne witamin, enzymów i makro- i mikroelementów, na których zależy każdemu użytkownikowi blendera przed wszystkim. Zachowanie świeżych, soczystych kolorów blendowanych owoców i warzyw jest dodatkowym, pozytywnym skutkiem ubocznym:)

Blender posiada wskaźnik próżni, który poinformuje Cię, kiedy urządzenie jest gotowe do pracy.

technika próżniowania w blenderze została zastrzeżona przez producenta Kuvings co sprawia,nabywając właśnie ten blender, zostajecie Państwo właścicielami prawdziwego kierunek settera czyli tego urządzenia, które wyznacza nowoczesne trendy na rynku blenderów i inspiruje całą branżę do jeszcze większych wysiłków, w celu zapewnienia konsumentowi maksimum satysfakcji.

Jednak próżniowanie to nie jedyna zaleta tego postępowego blendera. Jeśli korzystaliście już wcześniej z podobnych produktywnością blenderów to należycie zdajecie sobie sprawę z tego, iż tym co jest najbardziej dokuczliwym wynikiem pracy blendera jest jego głośność. Kuvings po raz kolejny poszedł o krok do przodu i sprawił że SV 500 jest tym co z ręką na sercu można nazwać pierwszym cichym blenderem próżniowym na świecie. Jednym z powodów tego stanu rzeczy jest specjalnie zaprojektowana pokrywa, która doskonale tłumi hałas towarzyszący pracy blendera. Powoduje ona, iż praca z blenderem Kuvings SV 500 to prawdziwa przyjemność nie związana z obciążeniem uszy naszych, naszych domowników a czasem nawet sąsiadów.

Prezentowany tu blender Kuvingsa posiada aż 6 ostrzy, opracowanych w technologii 3D. Dzięki nim uzyskanie świetnie kremowej i aksamitnej konsystencji przyrządzanych musów i innych produktów owocowo – warzywnych zajmie jedynie kilka sekund. Nie ważne czy blendujecie pomarańcze, maliny, jarmuż czy seler naciowy – efekt będzie zawsze równie świetny i niezwłoczny. Za każdym razem pamiętajcie o tym by w miarę możliwości dorzucać do blendera kostki lodu. Nie tylko nie są problemem dla blenderatakże ostrzą ostrza noża, dzięki temu nigdy nie zwątpicie, że cała kwota wydana na ten blender była jedną z najlepszych inwestycji jakie poczyniliście w życiu. Pamiętajcie iż blender Kuvings SV 500 ma jeden z największych silników jakie są dostępne w tego typu urządzeniach. Jego moc to cały 3,5 KM – postarajcie sobie teraz wyobrazić jak wyśmienitem osiąnięciem koreańskich konstruktorów było zaklęcie mocy ponad 3 koni pociągowych w jeden silnik tego bądź co bądź niedużego, zgrabnego, szykownego i po prostu pięknego blendera.

Kielich blendera SV 500 został wytwarzany z wolnego od bisphenolu A (BPA) tritanu. To zbliżone właściwościami do szkła tworzywo nienaturalne, znane również jako borokrzemian. Jest to w tej chwili najbezpieczniejszy materiał użytkowany do produkcji tych składników blenderów i wyciskarek do soków, które mają kontakt z żywnością. W sytuacji pojemników z tritanu możesz posiadać pewność, że Twoje wyroby będą najzupełniej zdrowe i bezpieczne.

Korzystaj zatem z okazji, jaką lost postawił na Twojej drodze i zacznij już od jutra cieszyć się wszystkim co może zaoferować Ci blender próżniowy marki Kuvings. Są to nie tylko pełne witamin i enzymów soki, musy smoothie, owocowe i warzywne shotyteż inne dania, które sprawią, iż Twoja dieta będzie zdrowsza, bardziej wartościowa, świeża i pełna smaku. Przy pomocy tego blendera możesz na dodatek przyrządzać na przykład masła orzechowe, migdałowe i kokosowe. Każde z nich przyrządzisz w taki sposób jaki odpowiada Ci najszczególniej. Każde z nich możesz doprawić tak jak lubisz, możesz wypróbować tyle kompilacji smakowych, ile wyłącznie przyjdzie Ci do głowy. A wszystko to możesz zrobić w domowym zaciszu, dokładnie wtedy kiedy wyłącznie przyjdzie Ci na to ochota.

Blender SV 500 to na dodatek sposób na proste i prędkie przyrządzenie mleka roślinnego. Nieważne czy jesteś fanem lub fanką mleka zrobionego z owsa, orkiszu, prosa czy też innych zbóż. Możesz być nawet fanem mleka migdałowego, orzechowego lub kokosowego – każde z nich prosto i przyjemnością przyrządzisz w blenderze Kuvings SV 500.

Prezentowany tu blender ponadto funkcję PULSE. Może nie jest to czymś skrajnie nieszablonowym w dzisiejszym świecie blenderów ale nie każdy zdaje sobie sprawę z tego jak przydatna może być ona w naszej codziennej aktywności w kuchni. Przy odrobinie wyczucia i kilku treningach niewątpliwie uda Ci się wykorzystać tą właśnie funkcje do prozaicznej jednak czasochłonnej czynności siekania warzyw i owoców na różnego typu sosy, zupy, desery czy sałatki.

Jeśli jednak chcesz skoncentrować się na omawianych tu najszerzej sokach, musach itp. Skorzystaj z funkcji AUTO. W nią także wyposażony jest próżniowy blender Kuvings SV 500. Dzięki niej możesz po prostu wrzucić wszystko co chcesz zblendować do blendera, uruchomić funkcję AUTO i po chwili radować się gotowym daniem. Oczywiście jeśli chcesz samodzielnie dobrać czas i prędkość blendowania możesz to zrobić we własnym zakresie. Zostaniesz autorem swojej własnej technice przyrządzania najlepszych dań, którymi codziennie będziesz radować podniebienie swoich najbliższych zapewniając im jednocześnie mocną dawkę zdrowia.

Prezentowany tu blender oferowany jest z 2 kielichami. Oprócz głównego o pojemności 1,9 litra oferujemy jeszcze drugi, mniejszy o obszerności 0,8 litra. Przyda się on zwłaszcza wtedy, kiedy chcesz przyrządzić mniejszą porcję swojego ulubionego dania.

1. Funkcja blendowania próżniowego

2. Ultra prędki silnik

3. Cicha praca

4. Przycisk Auto. Starczy go użyć, a blender zrobi wszystko za Ciebie

5. Przychylny środowisku pojemnik z tritanu (BPA-FREE)

6. Najwyższa jakość wykonania

7. Gwarancja 7 lat

cechy techniczne:

W skład zestawu wchodzi:

• Blender próżniowy Kuvings Vacuum SV-500

• Specjalna pokrywa wyciszająca

• dodatkowy pojemnik próżniowy

• temper

• gwarancja 7 lat

• upominek w postaci książki z przepisami na soki, które możesz przyrządzić również w blenderze

Podobne produkty w kategorii Blendery