Morphy Richards 402052 Ocena produktu:

od 299,00 PLN

oszczędzasz do 54%

  • Producent: Morphy Richards
  • Kategoria: Blendery
  • Rodzaj: ręczny
  • Moc: 650 W
  • Kolor: biały, stalowy
Oferty (8)
Opis produktu

OFERTA ŚWIĄTECZNA NA WYBRANE PRODUKTY firmy MORPHY RICHARDS - NIE CZEKAJ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO, WAŻNA TYLKO DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!TYLKO DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!Blender stołowy Total Control z technologią SMART ResponseTo nowa propozycja od producenta Morphy Richards.

progresywna technologia zastosowana w blenderze stołowym Total Control pozwala umiejętnie sterować jego silnikiem. Stopniowe powiększanie mocy wydajnie wpływa na pracę blendera. Dzięki funkcji kontroli szybkości mamy nadzór nad blendowaniem potraw.

zagwarantuje to także oszczędność energii, a w związku z tym zaoszczędzenie naszych pieniędzy. Spore ostrza idealnie wszystko rozdrabniają, a stal nierdzewna, z której są wyprodukowane, zachowuje ich zarys, ostrość i żywotność.

Wielofunkcyjny blender Total Control zezwala na także przygotowanie sosów, zup, napojów typu smoothie i potrafi kruszyć lód. Antypoślizgowe nóżki usprawniają korzystanie z blendera i uniemożliwiają jego przesuwanie się na powierzchni stołu.firma Morphy Richards produkuje niepokaźne urządzenia gospodarstwa domowego bezustannie od 1936 roku.

Wieloletnie dziedzictwo utrzymane zostało dzięki niezawodnym i ergonomicznym sprzętom. Filozofią Morphy Richards jest niesienie pomocy dla jak największej ilości kobiet - wysoka jakość produktów, w połączeniu z dostępną ceną pozwalają na oszczędność czasu, a także odciążenie z codziennych obowiązków.

producent pochodzi z obfitej Brytanii, gdzie jest niezwykle modna i 90 % gospodarstw domowych ma choć jeden jej produkt.informacje techniczne:- Moc silnika: 600 W- Pojemnik: 1,5 l, z Tritanu wolnego od BPA- duże poczwórne ostrza wykonane ze stali nierdzewnej w technice Serrator Blade, która wydłuża ich żywotność- 5 stopni prędkości i bieg pulsacyjny- Funkcja 4 programów: sos, zupy, kruszenie lodu, smoothie- Miarka o obszerności 20 ml w pokrywce- Dwie wylewki – otwarta i kratkowana- przeciwpoślizgowe nóżki- Schowek na przewódProdukt objęty jest 2 letnią gwarancją.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Morphy Richards w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, żeby produkty trafiały prędko i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Podobne produkty w kategorii Blendery