Morphy Richards 402053 Ocena produktu:

od 418,45 PLN

  • Producent: Morphy Richards
  • Kategoria: Blendery
  • Rodzaj: ręczny
  • Moc: 650 W
Oferty (3)
Opis produktu

Blender ręczny Total Control 9 w 1 z technologią sterowania SMART Response to nowoczesna i unikatowa sugestia producenta Morphy Richards. Wyśmienicie radzi sobie z przygotowaniem koktajli, napojów smoothie, sosów, sałatek oraz zup.

technologia SMART Response to pełna kontrola sterowania blendowaniem. Wystarczy mocniejsze przyciśnięcie, a blender zacznie szybciej pracować. Najróżniejsze ostrza dają możliwość zblendowania wszystkich warzyw i owoców.

Siła ostrza Serrator poradzi sobie nawet ze skruszeniem lodu. Dodatkowym atutem blendera jest mniejsze ssanie, dzięki któremu unikniesz zachlapaniu powierzchni dookoła.marka Morphy Richards produkuje znikome urządzenia gospodarstwa domowego nieprzerwanie od 1936 roku.

Wieloletnie dziedzictwo utrzymane zostało dzięki niezawodnym i użytecznym sprzętom. Filozofią Morphy Richards jest niesienie pomocy dla jak największej ilości pań - wysoka jakość produktów, w połączeniu z przystępną ceną pozwalają na oszczędność czasu oraz odciążenie z codziennych obowiązków.

firma pochodzi z obszernej Brytanii, gdzie jest wyjątkowo modna i 90 % gospodarstw domowych posiada choć jeden jej produkt.dane techniczne:- Moc: 650 W- stworzony z plastiku, stali nierdzewnej i silikonu- 8 stopni szybkości- W pakiecie: pojemnik o obszerności 500 ml z ostrzem do sałatek, 2 pojemniki o objętości 600 ml z ostrzem do shake i smoothie wraz z pokrywkami do mieszania oraz picia, 3 pojemniki o objętości 500 ml z ostrzami do blendowania i dwiema pokrywkami do przechowywania, miarka o objętości 500 ml- Ostrze Serrator Blade wspaniałe do kruszenia loduProdukt objęty jest 2 letnią gwarancją.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Morphy Richards w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, żeby produkty trafiały momentalnie i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Podobne produkty w kategorii Blendery