Philips HR 1600 Ocena produktu:

od 85,89 PLN

oszczędzasz do 10%

  • Producent: Philips
  • Kategoria: Blendery
  • Rodzaj: kielichowy
  • Moc: 550 W
  • Ilość prędkości: 1
  • Kolor: biały
Oferty (3)
Opis produktu

Blender ręczny, Daily Collection. Proste przygotowywanie zdrowego, domowego jedzenia Blender ręczny Philips Daily Collection to połączenie mocy 550 W ze stopą miksującą o unikatowej konstrukcji. Urządzenie pozwala na przygotowywanie nieprzeciętnych zup, przecierów i koktajli.

Przyrządzanie zdrowych posiłków nigdy nie było takie proste! Trójkątny zarys gwarantujący trafny przepływ części i wydajność miksowania Wspólnie z naukowcami z prestiżowego uniwersytetu w Stuttgarcie opracowaliśmy innowacyjną technologię blendera ręcznego ProMix zezwalającą na szybsze i precyzyjniejsze miksowanie części.

wykorzystana w blenderach ręcznych firmy Philips unikatowa technologia ProMix wykorzystuje kształt trójkąta, żeby zapewnić adekwatny przepływ i maksymalną efektywność podczas przygotowywania aksamitnie gładkich zup i napojów owocowych.

Dwuprzyciskowy system odłączania usprawniający zdejmowanie końcówki blendera Dzięki dwuprzyciskowemu systemowi odłączania, zastosowanym w blenderze ręcznym marki Philips, w prosty sposób odłączysz końcówkę blendera i ją umyjesz.

Pojedynczy przełącznik Pojedynczy przełącznik ułatwia stosowanie. Smukły uchwyt mieszczący się w każdej rąk Blender ręczny Daily Collection ma smukły uchwyt mieszczący się w każdej dłoni. Silnik o dużej mocy — 550 W Silnik o dużej mocy (550 W) pozwala miksować choćby najtwardsze komponenty.

Podobne produkty w kategorii Blendery