Smeg HBF02 Ocena produktu:

od 479,00 PLN

oszczędzasz do 35%

  • Producent: Smeg
  • Kategoria: Blendery
  • Moc: 700 W
  • Kolor: czerwony, kremowy, czarny
Oferty (14)
Opis produktu

Niezwykła włoska koncepcja, oryginalny i wiecznie modny fason retro, a także spektakularne, pastelowe odcienie to linia 50’S Retro Style producenta Smeg. Oryginalny design w połączeniu z funkcjonalnością zniewoli wszystkich sympatyków nieszablonowych i wysokiej jakości produktów.

linia 50’S Retro Style to coś więcej aniżeli zwykły sprzęt. To bezawaryjność i wyjątkowe uzupełnienie kuchennego wnętrza.Blender ręczny z linii 50’S Retro Style to wielofunkcyjna sugestia producenta Smeg.

Dzięki funkcjonalnym końcówkom genialnie zmiksujesz, rozgnieciesz albo poszatkujesz. Blender pozwala na wymienne stosowanie rozdrabniacza o objętości 0,5 litra, ramienia do rozgniatania lub końcówki do ubijania wraz z kielichem z pokrywką o obszerności 1,4 litra.

Korpus blendera został wytworzony z plastiku w całości wolnego od BPA, użyteczny uchwyt i jest przystępny w czyszczeniu. Produkowane ze stali rdzoodpornej ostrza, a także ramię blendujące są higienicznym rozwiązaniem.

Dzięki użytemu materiałowi komponenty te są niepodatne na korozję i mechaniczne uszkodzenia. Pokrętło umożliwia wybór prędkości blendowania, przystępna jest także funkcja TURBO.informacje technicznE:- Plastikowy korpus z ergonomicznym uchwytem- Ostrze, a także ramię blendujące produkowane ze stali rdzoodpornej- Włącznik / wyłącznik oraz pokrętło, ustawiające szybkość blendowania- Funkcja TURBO- Kielich, rozdrabniacz i ramię do rozgniatania wytwarzane z Tritan wolnego od BPA- Moc 700 W- Napięcie 220 – 240 V- Częstotliwość 50 / 60 HzElementy wyposażenia:- Blender ręczny z korpusem wyprodukowanym z plastiku,- Ramię blendujące ze stali rdzoodpornej,- Rozdrabniacz o pojemności 0,5 l z plastikową pokrywą i ostrzem ‘S’, wyprodukowany z wolnego od zgubnych substancji Tritan,- Ramię do rozgniatania (korpus i ostrze tworzone z szarego plastiku),- Końcówka do ubijania ze stali rdzoodpornej,- Kielich do blendowania z podziałką i pokrywą o pojemności 1,4 litra, wytworzony z wolnego od BPA Tritan,towar objęty jest 2 letnią gwarancją.Nie musisz dodatkowo martwić się dostawą.

Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Podobne produkty w kategorii Blendery