Tefal BL811D38 Ocena produktu:

od 350,00 PLN

oszczędzasz do 12%

  • Producent: Tefal
  • Kategoria: Blendery
  • Rodzaj: kielichowy
  • Kolor: czarny, srebrny
Oferty (3)
Opis produktu

TEFAL Perfect Mix+ BL811D Do 50% ulepszone rezultaty*! Z wysokoobrotowym blenderem Perfectmix+ będziesz cieszyć się najlepszymi efektami blendowania dzięki technice 6 ostrzy Tripl'Ax Otrzymasz perfekcyjne rezultaty za każdym razem!

konkretny silnik o mocy 1200W zapewnia prędkość działania - aż 28 000 obrotów na minutę, podczas gdy trzy programy wstępne i podświetlany regulator prędkości usprawniają blendowanie. Połączenie technice z termoodpornym kielichem o dużej obszerności powoduje, iż jest to nadzwyczajny blender dla całej rodziny.

bezprecedensowa technika Triple'Ax świetne blendowanie komponentów zagwarantuje 6 ostrzy ze stali nierdzewnej w technologii Tripl'Ax, które najkorzystniejsze rezultaty na 3 sposoby. Przyrządzanie ulubionych potraf nigdy nie było tak proste.

Moc cyklonu Poznaj jeszcze bardziej sprawną pracę dzięki dwóm ostrzom gwarantującym efekt cyklonu, który przyciąga wszystkie elementy do ostrzy. Współpraca każdej pary daje niesamowity efekt, o którym wkrótce sam się przekonasz.

nieprzeciętne mieszanie świetnie zmieszane i pokruszone elementy, włącznie z kostkami lodu, przy pomocy dwóch poziomych ostrzy - jednego ostrego i jednego ząbkowanego, specjalnie wyszczerbionego. Takie uzbrojenie daje optymalny efekt.

dokładne blendowanie Twoje potrawy są dokładnie zblendowane dzięki dwóm ostrzom skierowanym w dół, przez co żadne komponenty nie pozostaną nieposiekane na dnie. Oszczędność i precyzyjność to domena technologii Tripl’ Ax.

duża objętość Od teraz przygotujesz swoje potrawy w dowolnej ilości dzięki sporym rozmiarom kielicha o pojemności całkowitej 2 l (1,5 l objętości użytkowej). Przyrządzaj dania dla całej rodziny! Blenduj zmrożone i gorące składniki jeden po drugim bez ryzyka pęknięcia dzięki kielichowi stworzonemu z termoodpornego szkła.

Blendowanie bez wysiłku Osiągnij idealne rezultaty w mgnieniu oka dzięki mocnemu silnikowi (28 000 obrotów na minutę) i ogromnej mocy 1200 W. Powoduje, że blendowanie odbywa się bez żadnego wysiłku i zagwarantuje nieprzeciętne rezultaty.

Możesz prosto przygotowywać całą gamę posiłków w trybie ekspresowym. Wszechstronność w kuchni z łatwością stworzysz mnóstwo różnych potraw za pomocą 3 inteligentnych programów: smoothie, kruszenie lodu i auto czyszczenie.

Osiągnij jeszcze lepszą kontrolę w przygotowywaniu dzięki podświetlanemu regulatorowi szybkości z funkcją pulsacyjną, który pozwoli Ci dobrać wyśmienitą szybkość. Uzupełniające akcesoria świetnie zblendujesz i ubijesz choćby najgęstsze i najtwardsze komponenty dzięki komfortowej w użyciu łopatce, a wyjmowane ostrze ze stali rdzoodpornej możesz momentalnie wyczyścić pod bieżącą wodą.

Skuteczność i łatwość w użyciu są podstawa, na której opierają się wszystkie produkty marki Tefal. Zabezpieczenie przed przegrzaniem silnika skuteczne korzystanie z blendera zapewnia resetowany bezpiecznik, jak ponadto system chłodzenia powietrzem, który uniemożliwia przegrzaniu...

Podobne produkty w kategorii Blendery