Vitamix A2500i Ocena produktu:

od 2720,00 PLN

  • Producent: Vitamix
  • Kategoria: Blendery
  • Kolor: czerwony, biały, czarny
Oferty (4)
Opis produktu

3 automatyczne ustawienia pracy do przygotowywania koktajli Vitamix Ascent A2500i posiada 3 zaprogramowanych, automatyczne ustawienia pracy do przygotowywania koktajli (Smoothie), lodów (Frozen Desserts), gorące zupy (Hot Soups).

Program Smoothie trwa 45 sekund, program do przygotowania lodów - 55 sekund, a program do zup zaledwie 6 minut. Użycia tampera wymaga jedynie program do lodów, ponieważ zmrożone owoce muszą być dociskane do noży.

instynktowna obsługa Obsługa Vitamix A2500i jest szczególnie prosta i intuicyjna, konsekwentnie pozbawiona niepotrzebnych gadżetów. Wszystkie programy są opisywane jako Smart-Blending, co oznacza, iż czas blendowania jest z jednej strony dopasowany do potrzeb,ponadto to, że silnik odczytuje opór noży i reguluje szybkość w sposób jednostkowy aby osiągnąć najlepsze rezultaty blendowania.

Jest to wyjście na kolejny poziom technologiczny, a w szczególności kiedy porównamy A2500i do modelu flagowego Pro 750, który posiada 5 programów samoczynnych, natomiast niezależnie od tego jaki minimalistyczniec w nim jest, obroty są za każdym razem takie same.

Nowa linia Ascent sama rozpoznaje pojemnik, który jest w danym momencie założony i blendery same dobierają szybkość noży do surowca. Jest to jedna z najważniejszych innowacji, które firma wprowadził do najnowszych modeli dzięki technologii NFC, która łączy pojemnik z blenderem.

Vitamix A2500i pozostał zaopatrzony w specjalny system odcięcia zasilania, który chroni urządzenie przed spaleniem silnika. Jeśli urządzenie wyłączy się w trakcie blendowania, należy odczekać ok. 30-50 min i ponownie włączyć blender....

Podobne produkty w kategorii Blendery