Karabinek CZ 455 Varmint Compensator 22LR

chwilowy brak towaru

  • Producent: CZ
  • Kategoria: Broń myśliwska

CZ 455 Varmint Compenastor.22LR to klasyczny karabinek bocznego zapłonu, z funkcjonalnym łożem soft-touch, masywną lufą o długości 525 mm kutą na zimno i kompensatorem odrzutu.

Łoże karabinka wytwarzano z wytrzymałego polimeru o miękkim wykończeniu soft-touch, gwarantującym świetną kontrolę oraz komfort chwytu, bez względu na pogodę. Symetryczna kolba zakończona jest gumową stopką umożliwiającą jednostajne oparcie karabinka na ramieniu.

CZ 455 Varmint Compenastor 22LR ma kutą na zimno, ryflowaną lufę o długości 525 mm. Na zakończeniu lufy wykorzystano odkręcany kompensator, który poprawia celność i powtarzalność strzałów oraz zniża odczuwanie odrzutu do zera.

Karabinek nie posiada mechanicznych przyrządów celowniczych, do strzelania potrzebny jest celownik optyczny, który można zamontować na szynie dovetail 11 mm. Mechanizm spustowy ma prostą i skuteczną regulację, zezwalającą strzelcowi dopasować ciężar języka spustowego.

Rozkładanie CZ 455 do czyszczenia jest nad wyraz proste, w tym celu starczy wykręcić wyłącznie dwie dolne śruby. Karabinek jest zasilany z wypinanego metalowego magazynka o objętości 5 nabojów.

CZ 455 Varmint Compenastor.22LR to znakomity wybór do strzelania rekreacyjnego, a także szkolenia.