Sztucer powtarzalny Remington 700 VTR kal.223 Rem

chwilowy brak towaru

  • Producent: Remington
  • Kategoria: Broń myśliwska

Remington 700 VTR.223 Rem to karabin powtarzalny oparty na legendarnym modelu 700, wyposażony w syntetyczną osadę, lufę o wyjątkowym trójkątnym profilu, trójkomorowy hamulec wylotowy oraz odłączany bipod.

Remington 700 to jeden z najszczególniej modnych modeli sztucerów na świecie, renomowany za celność, bezawaryjność, oraz trwałość konstrukcji.

Repetier ma syntetyczne łoże wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Gumowe wstawki na chwycie, a także przedniej części łoża nieprzeciętną przyczepność rąk, co jest szczególnie zauważalne w trakcie strzelania w deszczu albo opadach śniegu.

Dzięki zastosowaniu półciężkiej lufy 560 mm (stal węglowa) o 4 bruzdach, charakterystyczny nabój.223 REM zagwarantuje nad wyraz korzystne skupienia choćby na dystansie do 600 m.

Lufa o nieszablonowym trójkątnym profilu, zakończona jest zintegrowanym 3-komorowym hamulcem wylotowym efektywnie zniżającym odrzut.

Mechanizm spustowy ma regulację oporu języka spustowego. Model 700 VTR zasilany jest ze stałego magazynka o obszerności 4 nabojów. Czterotaktowy zamek ślizgowo-obrotowy producenta Remington gwarantuje wyjątkowo płynne i ciche przeładowanie.

Kolba z teksturowanym chwytem pistoletowym zakończona jest miękką stopką, odczuwalnie amortyzującą energię odrzutu. Do konstrukcji optyki służy standardowa szyna Picatinny. W pakiecie znajduje się składany bipod o dostosowywanej wysokości.

Karabin Remington 700 VTR perfekcyjnie sprawdzi się w trakcie strzelania dalekodystansowego oraz polowania na drapieżniki lub pokaźniejszą zwierzynę łowną.