• Producent: Remington
  • Kategoria: Broń myśliwska

Remington 783 kal.308 Win to najnowszy repetier myśliwski, który prędko podbił rynek za oceanem.

rewelacyjna celność, bezawaryjność oraz trwałość wykonania sztucer zawdzięcza ponad 50-letniemu doświadczeniu zespołu inżynierów Remingtona, którzy zaprojektowali ten model całkowicie od podstaw na podstawie rynkowych trendów oraz sugestii myśliwych.

Repetier ma nowoczesne, poręczne łoże wytwarzane z tworzywa o wysokiej zawartości włókna nylonowego, które zagwarantuje wytrzymałość i sztywność konstrukcji.

Dzięki zaimplementowaniu wysokie jakości ryflowanej lufy 560 mm (stal węglowa) o gwincie 1:10, sztucer pozwala na uzyskanie nadzwyczajnego skupienia zaledwie 19 mm/ 100 m*.

proces oddania strzału przebiega w pełni kontrolowany sposób za sprawą nowego mechanizmu spustowego CrossFire, który pozwala na strzelcowi dostosowanie parametrów jego pracy do własnych preferencji.

Model 783 zasilany jest ze wypinanego stalowego magazynka o pojemności 4 nabojów. Czterotaktowy zamek ślizgowo-obrotowy firmy Remington gwarantuje niezwykle płynne i ciche przeładowanie.

Kolba z teksturowanym chwytem pistoletowym zakończona jest miękką stopką, odczuwalnie amortyzującą energię odrzutu. Remington 783 to konkretny sztucer i nad wyraz celny sztucer, wyróżniający się niemal idealnym stosunkiem jakości do ceny.

*Skupienie dla serii 5 strzałów, z użyciem fabrycznych nabojów Remington z pociskiem Core–Lokt Ultra Bonded 10,7 g.

Podobne produkty w kategorii Broń myśliwska