Sztucer powtarzalny 783 hb kal.223 rem marki Remington

chwilowy brak towaru

  • Producent: Remington
  • Kategoria: Broń myśliwska

Remington 783 HB.223 Rem to kompaktowy varmint z ciężką lufą, który wspaniale stanie na wysokości zadania równocześnie na polowaniu, jak i strzelnicy polowej.

nieprzeciętna celność, bezusterkowość i trwałość wykonania sztucer zawdzięcza ponad 50-letniemu doświadczeniu zespołu inżynierów Remingtona, którzy zaprojektowali ten model kompletnie od podstaw na podstawie rynkowych trendów oraz sugestii myśliwych.

Repetier ma postępowe, praktyczne łoże produkowane z tworzywa o wysokiej zawartości włókna nylonowego, które zapewnia odporność i sztywność konstrukcji.

plastikowa osada w kolorystyce FDE jest oporna na uszkodzenia mechaniczne, a także warunki atmosferyczne, dlatego sztucer idealnie sprawdzi się w strzelectwie sportowym i na polowaniu.

Dzięki zastosowaniu ciężkiej lufy 610 mm (stal węglowa) o gwincie 1:9, sztucer ma niski poziom wibracji, wyjątkowo prawidłowe skupienie, a do strzelania mogą być użytkowane ciężkie pociski. Lufa zakończona jest gwintem zewnętrznym pod montaż kompensatora albo tłumika płomieni.

cykl oddania strzału przebiega w pełni kontrolowany sposób za sprawą nowego mechanizmu spustowego CrossFire, który pozwala na strzelcowi przypasowanie parametrów jego pracy do własnych preferencji.

Model 783 zasilany jest ze wypinanego stalowego magazynka o pojemności 5 nabojów. Czterotaktowy zamek ślizgowo-obrotowy producenta Remington zapewnia bardzo płynne i ciche przeładowanie.

Kolba z teksturowanym chwytem pistoletowym zakończona jest miękką stopką, odczuwalnie amortyzującą energię odrzutu.

Do mocowania optyki służy górna szyna Picatinny.

Podobne produkty w kategorii Broń myśliwska