• Producent: Remington
  • Kategoria: Broń myśliwska

Remington 783 kal.223 Rem to najnowszy repetier myśliwski, który błyskawicznie podbił rynek za oceanem.

idealna celność, niezawodność i solidność wykonania sztucer zawdzięcza ponad 50-letniemu doświadczeniu zespołu inżynierów Remingtona, którzy zaprojektowali ten model całkowicie od podstaw na podstawie rynkowych trendów i sugestii myśliwych.

Repetier ma progresywne, ergonomiczne łoże wykonane z tworzywa o wysokiej zawartości włókna nylonowego, które zapewnia odporność i sztywność konstrukcji.

Dzięki zastosowaniu wysokie jakości ryflowanej lufy 560 mm (stal węglowa) o gwincie 1:10, sztucer umożliwia uzyskanie rewelacyjnego skupienia zaledwie 19 mm/ 100 m*.

cykl oddania strzału przebiega w pełni kontrolowany sposób za sprawą nowego mechanizmu spustowego CrossFire, który zezwala na strzelcowi dostosowanie parametrów jego pracy do własnych preferencji.

Model 783 zasilany jest ze wypinanego stalowego magazynka o obszerności 5 nabojów. Czterotaktowy zamek ślizgowo-obrotowy producenta Remington zapewnia bardzo płynne i ciche przeładowanie.

Kolba z teksturowanym chwytem pistoletowym zakończona jest miękką stopką, odczuwalnie amortyzującą energię odrzutu. Remington 783 to potężny sztucer i wyjątkowo celny sztucer, eksponujący się niemal rewelacyjnym stosunkiem jakości do ceny.

*Skupienie dla kolekcji 5 strzałów, z wykorzystaniem fabrycznych nabojów Remington z pociskiem Core–Lokt Ultra Bonded 10,7 g.

Podobne produkty w kategorii Broń myśliwska