Mrugała Trzewiki porto - 5100/5200/5300, kolor 77 granat

chwilowy brak towaru

  • Producent: Mrugała
  • Kategoria: Buty profilaktyczne dla dzieci
Pełne obuwie profilaktyczno - korekcyjne dla chłopczyka o obfitej regulacji tęgości dzięki zapięciu na 3 rzepy. Perfekcyjne na wiosnę i jesień.
Trzewiki profilaktyczno - korekcyjne Mrugała z linii Porto wspiera zdrowy rozwój stóp dzieci, co pozwala zminimalizować ryzyko pojawienia się dolegliwości i problemów za stopami w późniejszym wieku.
marka Mrugała, od końca lat osiemdziesiątych, produkuje wysokiej klasy obuwie dziecięce.
Nasze produkty cieszą się podziwm i zaufaniem konsumentów, którzy doceniają wysoką jakość, a także atrakcyjne wzornictwo butów Mrugała. Poprzez konstrukcję, a także zastosowanie najkorzystniejszych bezkompromisowców, buty dla dzieci z logo Mrugała zapewniają komfort oraz dobry rozwój stopy Twojej pociechy.
najlepsze buty dla dzieci wyprodukowane jedynie w Polsce.
właściwości bucików:
Wierzch: skóra licowa
podszycie: skóra naturalna
Wkładka skórzana
Podeszwa TR z obcasem Thomasa
Regulacja tęgości dzięki zapięciu na trzy rzepy
Dobra wsuwalność
Możliwość wykorzystania wkładki korekcyjnej
nadzwyczajna profilaktyka dla zdrowych dzieci
Długość wkładki:
19 - 13,5 cm
20 - 14,2 cm
21 - 14,8 cm
22 - 15,5 cm
23 - 16,2 cm
24 - 16,7 cm
25 - 17,3 cm
26 - 18,0 cm
27 - 18,7 cm
28 - 19,3 cm
29 - 20,0 cm
30 - 20,5 cm
31- 21,2 cm
32- 21,8 cm
33- 22,2 cm
34- 22,6 cm
35- 23,1 cm
36- 23,8 cm
Gatunek: I
Wszystkie modele PORTO wytwarzane poprzez producenta Mrugała mają pozytywną ocenę Instytutu Przemysłu Skórzanego i są opatrzone znakiem ZDROWA STOPA.
wykorzystane materiały są przyjazne stopie dziecka, zapewniają odpowiednią termoregulację i dostosowują się do indywidualnego kształtu stóp.
Usztywnienie sprężystą i podwyższoną zakładką zagwarantuje utrzymanie stopy, a w szczególności pięty, we właściwym położeniu. Zakładka zabezpiecza w dodatku but przed deformacją
Spody nie ślizgają się i są bardzo lekkie i sprężyste, zezwalając stopie wykonywać jej naturalne ruchy na linii stawów śródstopno-paliczkowych. Duże i trafnie wysokie czubki dają swobodę palcom, zabezpieczając je przed deformacjami.
Obuwie PORTO może pełnić dwie funkcje.
1. Profilaktyka
podczas wykorzystywania wyrobu, kompozycja obuwia wymusza na dziecku poprawny sposób chodzenia i poruszania się, co zapobiega powstawaniu wad stóp u dziecka i zagwarantuje właściwy rozwój stóp dziecka.
2. Korekcyjna
w sytuacji stwierdzenia nieprawidłowości w rozwoju stopy dziecka, obuwie PORTO wstrzymuje cykl pogłębiania się wady, a w zestawieniu z wkładkami korekcyjnymi przepisanymi przez lekarza, zezwala na wykorzystanie optymalnej procedury leczniczej, w celu wydajnego leczenia stwierdzonych wad.
Obuwie PORTO cechy umożliwiające wykorzystanie wkładek korekcyjnych. Ma odpowiednią wysokość cholewki i wykorzystanej zakładki. Daje możliwość prostego umiejscowienia wkładki oraz spory zakres dostosowania cholewki dzięki regulacji poprzez odpowiednio wydłużone rzepy. Obuwie ma podeszwę z obcasem Thomasa
ZASADA DZIAŁANIA
Obuwie profilaktyczno-korekcyjne PORTO działa zapobiegawczo w powstawaniu wad kończyn dolnych u dzieci, a także z użytą wkładką korekcyjną pełni funkcję leczniczą w takich nieprawidłowościach jak:
-płaskostopie podłużne
-płaskostopie poprzeczne
-koślawość kolan
-koślawość stóp
-szpotawość kolan
-stopy płasko-koślawe
-koślawe ustawienie pięty
-nierówność kończyn dolnych

Jak zespolić rozmiar?
Odrysowujemy stopę dziecka na kartce papieru, paluszki muszą być wyprostowane, a stopa powinna na całej długości opierać się o podłoże. Nie dociskamy długopisu do stopy, wyłącznie robimy swobodny obrys, następnie określamy długość odrysowanej stopy mierząc odcinek od końca pokaźnego palca do środka pięty.
Długość wkładki ma być obszerniejsza od długości stopy o 0,5- 1cm.
Jeśli szukasz obszerniejszych wymiarów w tym kolorze, potrzebnie przejrzyj inne modele 5200 i 5300

Podobne produkty w kategorii Buty profilaktyczne dla dzieci