Trzewiki profilaktyczne porto - 5100/5200/5300, kolor 77 granat marki Mrugała

chwilowy brak towaru

  • Producent: Mrugała
  • Kategoria: Buty profilaktyczne dla dzieci
Pełne obuwie profilaktyczno - korekcyjne dla chłopczyka o obszernej regulacji tęgości dzięki zapięciu na 3 rzepy. Rewelacyjne na wiosnę i jesień.
Trzewiki profilaktyczno - korekcyjne Mrugała z kolekcji Porto wspiera zdrowy rozwój stóp dzieci, co pozwala zminimalizować ryzyko pojawienia się dolegliwości i problemów za stopami w późniejszym wieku.
marka Mrugała, od końca lat osiemdziesiątych, produkuje wysokiej klasy obuwie dziecięce.
Nasze produkty cieszą się zachwytm i zaufaniem kupujących, którzy doceniają wysoką jakość oraz ciekawe wzornictwo butów Mrugała. Poprzez konstrukcję oraz zastosowanie najlepszych surowców, buty dla dzieci z logo Mrugała gwarantują komfort oraz dobry rozwój stopy Twojej pociechy.
najlepsze buty dla dzieci produkowane wyłącznie w Polsce.
cechy bucików:
Wierzch: skóra licowa
podszycie: skóra naturalna
Wkładka skórzana
Podeszwa TR z obcasem Thomasa
Regulacja tęgości dzięki zapięciu na trzy rzepy
Dobra wsuwalność
Możliwość wykorzystania wkładki korekcyjnej
znakomita profilaktyka dla zdrowych dzieci
Długość wkładki:
19 - 13,5 cm
20 - 14,2 cm
21 - 14,8 cm
22 - 15,5 cm
23 - 16,2 cm
24 - 16,7 cm
25 - 17,3 cm
26 - 18,0 cm
27 - 18,7 cm
28 - 19,3 cm
29 - 20,0 cm
30 - 20,5 cm
31- 21,2 cm
32- 21,8 cm
33- 22,2 cm
34- 22,6 cm
35- 23,1 cm
36- 23,8 cm
Gatunek: I
Wszystkie modele PORTO wytwarzane poprzez producenta Mrugała mają pozytywną ocenę Instytutu Przemysłu Skórzanego i są opatrzone znakiem ZDROWA STOPA.
użyte materiały są przychylne stopie dziecka, optymalnyą termoregulację i dostosowują się do indywidualnego kształtu stóp.
Usztywnienie sprężystą i podwyższoną zakładką zagwarantuje utrzymanie stopy, a w szczególności pięty, we właściwym położeniu. Zakładka zabezpiecza również but przed deformacją
Spody nie ślizgają się i są szczególnie lekkie i elastyczne, zezwalając stopie wykonywać jej naturalne ruchy na linii stawów śródstopno-paliczkowych. Pokaźne i trafnie wysokie czubki dają swobodę palcom, zabezpieczając je przed deformacjami.
Obuwie PORTO może pełnić dwie funkcje.
1. Profilaktyka
w trakcie stosowania wyrobu, konstrukcja obuwia wymusza na dziecku poprawny sposób chodzenia i poruszania się, co uniemożliwia powstawaniu wad stóp u dziecka i zapewnia właściwy rozwój stóp dziecka.
2. Korekcyjna
w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w rozwoju stopy dziecka, obuwie PORTO wstrzymuje cykl pogłębiania się wady, a w zestawieniu z wkładkami korekcyjnymi przepisanymi poprzez lekarza, zezwala na użycie stosownej procedury leczniczej, w celu sprawnego leczenia stwierdzonych wad.
Obuwie PORTO atrybuty umożliwiające zastosowanie wkładek korekcyjnych. Ma adekwatnyą wysokość cholewki i użytej zakładki. Daje możliwość łatwego umiejscowienia wkładki oraz obfity zakres dobrania cholewki dzięki regulacji poprzez stosownie wydłużone rzepy. Obuwie ma podeszwę z obcasem Thomasa
ZASADA DZIAŁANIA
Obuwie profilaktyczno-korekcyjne PORTO działa zapobiegawczo w powstawaniu wad kończyn dolnych u dzieci oraz z wykorzystaną wkładką korekcyjną pełni funkcję leczniczą w takich nieprawidłowościach jak:
-płaskostopie podłużne
-płaskostopie poprzeczne
-koślawość kolan
-koślawość stóp
-szpotawość kolan
-stopy płasko-koślawe
-koślawe ustawienie pięty
-nierówność kończyn dolnych

Jak scalić rozmiar?
Odrysowujemy stopę dziecka na kartce papieru, paluszki muszą być wyprostowane, a stopa powinna na całej długości opierać się o podłoże. Nie dociskamy długopisu do stopy, wyłącznie robimy luźny obrys, następnie określamy długość odrysowanej stopy mierząc odcinek od końca sporego palca do środka pięty.
Długość wkładki ma być obszerniejsza od długości stopy o 0,5- 1cm.
Jeśli szukasz większych wymiarów w tym kolorze, koniecznie sprawdź inne modele 5200 i 5300

Podobne produkty w kategorii Buty profilaktyczne dla dzieci