• Producent: Mrugała
  • Kategoria: Buty profilaktyczne dla dzieci
Pełne obuwie profilaktyczno - korekcyjne dla dziewczynki o obszernej regulacji tęgości dzięki zapięciu na 3 rzepy i niezwykle korzystnej wzuwalności. Nieprzeciętne na wiosnę i jesień.
Trzewiki profilaktyczno - korekcyjne Mrugała z linii Porto wspiera zdrowy rozwój stóp dzieci, co pozwala zminimalizować ryzyko pojawienia się dolegliwości i problemów za stopami w późniejszym wieku.
firma Mrugała, od końca lat osiemdziesiątych, produkuje wysokiej klasy obuwie dziecięce.
Nasze produkty cieszą się podziwm i zaufaniem klientów, którzy doceniają wysoką jakość oraz interesujące wzornictwo butów Mrugała. Poprzez konstrukcję oraz wykorzystanie najlepszych minimalistycznców, buty dla dzieci z logo Mrugała gwarantują komfort i poprawny rozwój stopy Twojej pociechy.
najlepsze buty dla dzieci wyprodukowane wyłącznie w Polsce.
cechy bucików:
Wierzch: skóra licowa
podszewka: skóra naturalna
Wkładka skórzana
Podeszwa TR z obcasem Thomasa
Regulacja tęgości dzięki zapięciu na trzy rzepy
Dobra wsuwalność
Możliwość wykorzystania wkładki korekcyjnej
wyśmienita profilaktyka dla zdrowych dzieci
kolor 40 jasny róż
buty posiadają usztywnione noski chroniące przed otarciami
Długość wkładki:
19 - 13,5 cm
20 - 14,2 cm
21 - 14,8 cm
22 - 15,5 cm
23 - 16,2 cm
24 - 16,7 cm
25 - 17,3 cm
26 - 18,0 cm
27 - 18,7 cm
28 - 19,3 cm
29 - 20,0 cm
30 - 20,5 cm
31 - 21,2 cm
32 - 21,8 cm
33 - 22,2 cm
34 - 22,6 cm
35 - 23,1 cm
36 - 23,8 cm
Gatunek: I
Wszystkie modele PORTO stworzone poprzez markę Mrugała mają pozytywną ocenę Instytutu Przemysłu Skórzanego i są opatrzone znakiem ZDROWA STOPA.
zaimplementowane materiały są przychylne stopie dziecka, gwarantują odpowiednią termoregulację i dostosowują się do jednostkowego kształtu stóp.
Usztywnienie elastyczną i podwyższoną zakładką zapewnia utrzymanie stopy, a w szczególności pięty, we właściwym położeniu. Zakładka zabezpiecza też but przed deformacją
Spody nie ślizgają się i są wyjątkowo lekkie i rozciągliwe, zezwalając stopie wykonywać jej naturalne ruchy na lini stawów śródstopno-paliczkowych. Wielkie i optymalnie wysokie czubki dają swobodę palcom, zabezpieczjąc je przed deformacjami
Obuwie PORTO może pełnić dwie funkcje.
1. Profilaktyka
podczas używania wyrobu, budowa obuwia wymusza na dziecku dobry sposób chodzenia i poruszania się, co zapobiega powstawaniu wad stóp u dziecka oraz zapewnia właściwy rozwój stóp dziecka.
2. Korekcyjna
w sytuacji stwierdzenia nieprawidłowości w rozwoju stopy dziecka, obuwie PORTO wstrzymuje cykl pogłębiania się wady, a w zestawieniu z wkładkami korekcyjnymi przepisanymi przez lekarza, umożliwia zastosowanie optymalnej procedury leczniczej, w celu skutecznego leczenia stwierdzonych wad.
Obuwie PORTO parametry umożliwiające użycie wkładek korekcyjnych. Ma odpowiednią wysokość cholewki i zastosowanej zakładki. Daje możliwość nieskomplikowanego umiejscowienia wkładki oraz obfity zakres przypasowania cholewki dzięki regulacji poprzez optymalnie wydłużone rzepy. Obuwie posiada podeszwę z obcasem Thomasa
ZASADA DZIAŁANIA
Obuwie profilaktyczno-korekcyjne PORTO działa uniemożliwiawczo w powstawaniu wad kończyn dolnych u dzieci, a także z zaimplementowaną wkładką korekcyjną pełni funkcję leczniczą w takich nieprawidłowościach jak:
-płaskostopie podłużne
-płaskostopie poprzeczne
-koślawość kolan
-koślawość stóp
-szpotawość kolan
-stopy płasko-koślawe
-koślawe ustawienie pięty
-nierówność kończyn dolnych

Jak zespolić wymiar?
Odrysowujemy stopę dziecka na kartce papieru, paluszki muszą być wyprostowane, a stopa powinna na całej długości opierać się o podłoże. Nie dociskamy długopisu do stopy, tylko robimy luźny obrys, następnie określamy długość odrysowanej stopy mierząc odcinek od końca wielkiego palca do środka pięty.
Długość wkładki ma być pokaźniejsza od długości stopy o 0,5- 1cm.
Jeśli szukasz obszerniejszych wymiarów w tym kolorze, potrzebnie przejrzyj inne modele 5200 i 5300

Podobne produkty w kategorii Buty profilaktyczne dla dzieci