Beurer BC44 Ocena produktu:

od 119,99 PLN

oszczędzasz do 35%

  • Producent: Beurer
  • Kategoria: Ciśnieniomierze
  • Miejsce pomiaru: nadgarstek
  • Automatyczne pompowanie: tak
  • Pomiar pulsu: tak
  • Sposób pomiaru: oscylometryczny
Oferty (3)
Opis produktu

Osoby zainteresowane nabyciem praktycznego i jednocześnie prostego w obsłudze ciśnieniomierza potrzebnie powinny zwrócić uwagę na prezentowany model. Ciśnieniomierz nadgarstkowy BC 44 – Beurer działa w oparciu o samoczynny system – wystarczy założyć go na nadgarstku,szybko uzyskać aktualny pomiar ciśnienia krwi oraz tętna.

Ciśnieniomierz nadgarstkowy BC 44 – Beurer zaprojektowano w taki sposób, żeby gwarantował komfortową obsługę. Na szczególną uwagę zasługuje progresywny wyświetlacz z podświetleniem, z którego łatwo można odczytać konkretne informacje.

Tak jak większość postępowych modeli, jeszcze ten ciśnieniomierz jest produktem klasyfikowanym poprzez Światową Organizację Zdrowia. Warto nadmienić, że urządzenie zaopatrzono w funkcję rozpoznawania arytmii.

artykuł niemało ergonomicznych udogodnień, w tym komunikat błędu czy niezawodny wskaźnik informujący o zużyciu baterii. Ciśnieniomierz może być używany na nadgarstkach o obwodzie w granicach 14-19,5 cm.

Urządzenie jest sprzedawane wraz z zestawem baterii, a uzupełniającą zaletą jest obecność użytecznego pudełka do przechowywania. To perfekcyjny dobór dla osób, dla których liczy się progresywny design przedmiotów codziennego stosowania.

Opis towaru: Pomiar ciśnienia tętna oraz krwi w sposób samoczynny na nadgarstku Podświetlany oraz przycisk START/STOP Funkcja rozpoznawania arytmii towar medyczny klasyfikowany przez Światową Organizację Zdrowia dedykowany dla osób o obwodzie nadgarstka 14 - 19,5 cm Komunikat błędu Ciśnieniomierz ma wskaźnik zużyci baterii W zestawie pudełko do przechowywania oraz 2 baterie 1,5V AAA Gwarancja 36 miesięcy

Podobne produkty w kategorii Ciśnieniomierze