Beurer BM40 Ocena produktu:

od 119,99 PLN

oszczędzasz do 37%

  • Producent: Beurer
  • Kategoria: Ciśnieniomierze
  • Miejsce pomiaru: ramię
  • Automatyczne pompowanie: tak
  • Funkcja czasu i daty: tak
  • Pomiar pulsu: tak
  • Sposób pomiaru: oscylometryczny
Oferty (5)
Opis produktu

Ciśnieniomierz naramienny BM 40 - Beurer Nieprawidłowe ciśnienie tętnicze to zaburzenie stosunkowo częste. Stanowi nie tylko samodzielną jednostkę chorobową, lecz i objaw przeróżnego typu schorzeń, które pozornie wydają się nie zespajać z układem krążenia.

Dlatego też, codzienne monitorowanie ciśnienia tętniczego oraz częstości akcji serca (pulsu) pozwala obiektywnie ocenić skuteczność leczenia, a w przypadku dbających o siebie osób zdrowych – wykryć jakiekolwiek nieprawidłowości i skłonić do wizyty u specjalisty.

Ciśnieniomierz naramienny BM 40 Beurer łączy innowacyjne rozwiązania technologiczne z prostą i instynktowną obsługą. Wygodny i stosownie obfity mankiet gwarantuje wygodę i skrupulatność pomiaru, którego wyniki w przezroczysty sposób przedstawione są na wyświetlaczu urządzenia.

Ciśnieniomierz zagwarantuje przy tym pomiary fachowe i wiarygodne, dzięki czemu realne jest monitorowanie ciśnienia tętniczego oraz pulsu bez konieczności wychodzenia z domu i uciążliwych wizyt w przychodni.

zakup wygodny ciśnieniomierz naramienny marki Beurer i zadbaj o zdrowie swoje i najbliższych. Ciśmieniomierz Beurer BM 40 - zalety: automatyczny i szybki pomiar ciśnienia krwi i tępna w komfortowy sposób Funkcja wyliczania średniej z wszelkich zapisanych pomiarów Ciśnieniomierz posiada dcytelny i wielki ekran Pamięć 2 x 60 pomiarów ciśnienia Klasyfikacja według Światowej Organizacji Zdrowia towar medyczny dedykowany dla osób o obwodzie ramienia 22 - 35 cm Wskaźnik zużycia baterii oraz wyświetlanie informacji o błędzie W pakiecie poręczny pokrowiec, a także 4 baterie Mankiet XL 30-42cm i zasilacz przystępne osobno Gwarancja 3 lata

Podobne produkty w kategorii Ciśnieniomierze