• Producent: Esperanza
  • Kategoria: Ciśnieniomierze
  • Miejsce pomiaru: ramię

Ciśnieniomierz naramienny Esperanza VITALITYNie czekaj i już dziś zadbaj o swoje zdrowie!Nadciśnienie tętnicze jest aktualnie jedną z najczęstszych chorób jaka dotyka szczególnie osoby otyłe i starsze. Nieleczone może być przyczyną wielu poważnych chorób, dlatego tak wyjątkowo ważna jest regularna kontrola ciśnienia tętniczego.

Nie niezbędnie musi odbywać się ona w przychodni czy innych punktach opieki medycznej - takie bezproblemowo można wykonać w domu, należy tylko zakupić do tego celu odpowiednie urządzenie.Nowy, wysokiej jakości ciśnieniomierz naramienny z dużym, czytelnym wyświetlaczem LCD.

Estetycznie wytworzony, prosty w obsłudze. Gwarantuje precyzyjny pomiar ciśnienia skurczowego, ciśnienia rozkurczowego oraz pulsu.doskonały pomysł na prezent dla osób starszych.Jak poprawnie zmierzyć ciśnienie w domu?trafne urządzenie to nie wszystko, by dokonać poprawnego pomiaru potrzebna jest ponadto wiedza na ten temat.

Ważne jest by na ok. 10-15 minut przed wykonaniem pomiaru nie wykonywać żadnych gwałtownych ruchów czy innej dynamiczności fizycznej (wchodzenie po schodach, po spacerze) - w przeciwnym razie wynik badania będzie nieprawidłowy.

Należy spokojnie usiąść, odpocząć a następnie zapiąć opaskę ciśnieniomierza na ramieniu (pamiętaj o tym by ręka była komfortowo oparta np. O blat stołu) i rozpocząć badanie.atuty towaru:- artykuł nowy, wysokiej jakości;- produkowany z najlepszych materiałów;- ciśnieniomierz nadgarstkowy;- zaopatrzony w znaczny, czytelny wyświetlacz LCD;- urządzenie dokonuje pomiaru ciśnienia skurczowego (SYS), ciśnienia rozkurczowego (DIA) oraz pulsu (BPM);- zapewnia precyzyjny i szybki pomiar;- asygnowany w szczególności osobom posiadającym problemy z nadciśnieniem;- nowoczesny design;- estetyczne wykonanie;- prosta obsługa;- lekki i ergonomiczny;- prosty w przechowywaniu i przenoszeniu;- atest CE;- idealny pomysł na prezent dla osób starszych;Specyfikacja technologiczna:- rodzaj ciśnieniomierza: naramienny;- metoda pomiaru: oscylometryczna;- ekran: 4 liniowy LCD;- maksymalna objętość pamięci: 90 pomiarów;- regulacja mankietu: w zakresie 22-32 cm- zasilanie: bateryjne, 4x AAA (brak w komplecie);- kolor opaski: czarny;- kolor urządzenia: biały;- waga produktu: 0,5 kg;Zakres pomiaru:- ciśnienie: 0-300 mmHg (0-40 kPa);- puls: 40-199 uderzeń/min;skrupulatność pomiaru:- ciśnienie: ±3mmHg (0,4 kPa) w temp.

otoczenia 15-25 °C, a także ±6mmHg (0,8 kPa) w temp. Otoczenia 10-14 °C i 26-40°C;- puls: ±5%;wymiary wyświetlacza:- długość: 90 mm;- szerokość: 55 mm;towar zapakowany w estetyczne, oryginalne pudełko....

Podobne produkty w kategorii Ciśnieniomierze