Kardio-Test KTA-168

chwilowy brak towaru

  • Producent: Kardio-Test
  • Kategoria: Ciśnieniomierze
  • Funkcja czasu i daty: tak
  • Pomiar pulsu: tak

Ciśnieniomierz elektroniczny nadgarstkowy KTA-168 samoczynny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy TECH-MED TMA-250Bardzo precyzyjny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy z fukcją wykrywania objawów arytmii serce i z trzema niezależnymi kanałami pamięci KTA-168 KARDIO TEST KTA 168 jest to całkowicie zautomatyzowany aparat do pomiaru ciśnienia krwi i tętna zakładany na nadgarstek.

Aparat jest prosty w użyciu i rewelacyjnie nadaje się do wykonywania powszednich pomiarów. Znaczny ekran usprawnia odczyt ciśnienia skurczowego, rozkurczowego, a także tętna po zakończeniu każdego pomiaru. Poziom ciśnienia powietrza w mankiecie jest programowany automatycznie, zgodnie z jednostkowym ciśnieniem skurczowym (systolicznym) pacjenta.

w dodatku zastosowana pamięć umożliwia przechowywanie maksymalnie 3x40 ostatnich wyników pomiarów co jest bardzo wygodne dla 3 użytkowników, którzy chcą regularnie kontrolować i obserwować swoje ciśnienie.

Ciśnieniomierz nadgarstkowy KTA 168 jest śladowy i nietrudny do przenoszenia co powoduje,znakomicie nadaje się do wykorzystywania w domu i w podróży. Pomiary ciśnienia realizowane tym aparatem są równorzędne z pomiarami wykonywanymi przez wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia z zastosowaniem konwencjonalnego mankietu i stetoskopu metodą osłuchową.

Pod warunkiem dokonywania pomiaru w optymalnej pozycji ciała i ręki. Ciśnieniomierz KTA 168 jest broniony programem gwarancyjnym obejmującym wady produkcyjne. SPECYFIKACJA w pełni samoczynny, prosty pomiar na nadgarstku za pomocą jednego przycisku prędki i bardzo dokładny pomiar lokalizuje objawy arytmii serca (IHB) wskaźnik poziomu ciśnienia krwi wg klasyfikacji WHO Czytelny ekran cyfrowy Pamięć: 3x40 ostatnich wyników w każdym kanale Funkcja obliczania przeciętnej z wyników ostatnich 3 pomiarów technologia Fuzzy Logic zapewniająca najdokładniejszy pomiar.

Zakres pomiarowy: 20 - 280 mmHg Funkcja daty i godziny skrupulatność: +/- 3 mmHg Puls +/- 5% Zasilanie: 2 baterie “AAA" 1,5V Oszczędność baterii - aparat samoczynnie wyłącza się po 1 minucie wytwarzany zgodnie z międzynarodowymi normami: ISO, MDD, CE Ciśnieniomierze są zarejestrowane jako urządzenia medyczne w URZĘDZIE REJESTRACJI towarÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I produktÓW BIOBÓJCZYCH, co gwarantuje wysoką staranność ich wskazań.

Podobne produkty w kategorii Ciśnieniomierze