Medel Check

chwilowy brak towaru

  • Producent: Medel
  • Kategoria: Ciśnieniomierze

wyświetlacz LCD Ciśnieniomierz Medel Check został wyekwipowany w pokaźny czytelny ekran LCD z błękitnym podświetleniem dla wygody wszelkich użytkowników. Ekran o rozmiarach 6 cm x 8 cm umożliwia odczytanie danych choćby w słabo oświetlonym pomieszczeniu.

Wszystkie widoczne informacje pojawiają się w określonym porządku, a nawigacja całego ciśnieniomierza odbywa się przy pomocy dwóch przycisków znajdujących się pod ekranem. Komfortowy do przenoszenia Ciśnieniomierz Medel Check szczególnie interesujący design, został zaprojektowany z myślą o komfortowym transporcie.

Rączka służąca do przenoszenia jest połączona z obudową ciśnieniomierza i równocześnie pełni funkcję podparcia dla całego urządzenia. Nie każde badanie ciśnienia krwi można przeprowadzić w całkowitej koncentracji, czasem wystarczy drgnięcie mięśnia i wynik może się zmienić.

Z myślą o dążeniu do uzyskania jak najistotniej dokładnych wyników ciśnieniomierz Medel Elite wyekwipowano w funkcję T3. Starczy zbadać ciśnienie 3 razy w ciągu 15 minut, a urządzenie ustali przeciętny wynik wszystkich pomiarów i wyświetli na ekranie LCD.

technologia Fuzzy Logic wykwintny ciśnieniomierz Medel Check, jest przygotowany także na skoki Twojego ciśnienia. Fuzzy Logic to cenna technologia, która wzmacnia Twoje poczucie bezpieczeństwa podczas pomiaru.technologia Fuzzy Logic zapewnia kontrolę nad wszelkimi zakłóceniami podczas pomiaru.

Człowiek może nieświadomie wpływać na pomiary, wystarczy drgnięcie mięśni albo zaburzenia rytmu w pracy serca a wynik pomiaru ciśnienia krwi ulega zmianie. Z technologią Fuzzy Logic, wspomniane zakłócenia nie posiadają znaczenia dla otrzymanych wyników.

Funkcja Irregular Heart Beat - IHB Funkcja IHB służy do diagnozowania nieregularnej pracy serca. Podczas pomiaru ciśnienia krwi mogą występować również nieregularne uderzenia serca, Medel Check zarejestruje jeśli pojawią się regularnie i zasygnalizuje ukazując na wyświetlaczu odpowiednią ikonę.

IHB może służyć do wstępnej diagnozy w zaburzeniach rytmu serca np. Arytmii, każdą wątpliwość należy konsultować z lekarzem, który decyduje o ewentualnym leczeniu. Z pamięcią 60 pomiarów dla 2 użytkowników Ciśnieniomierz umożliwia zapamiętanie, aż 60 pomiarów dla 2 użytkowników.

Można przełączać zapisane wyniki między użytkownikami oraz na zmianę korzystać z ciśnieniomierza i zapisywać swoje wyniki bez ryzyka pomyłki. Zastosowane gniazdo Mikro USB gwarantuje daje uzupełniającą możliwość ładowania urządzenia.

Jest to wygodny i postępowy sposób na wypadek spadku mocy w bateriach. Dzięki czemu rozwiązaniu nie trzeba martwić się o poziom mocy. Dodatkowo ciśnieniomierz poinformuje za pomocą stosownej ikony na wyświetlaczu LCD, kiedy należy zmienić lub naładować baterie....

Podobne produkty w kategorii Ciśnieniomierze