Stevia Stewia Naturalny Słodzik w Pudrze Puder 150g - Zielony Listek Ocena produktu:

od 12,99 PLN

oszczędzasz do 22%

  • Producent: Zielony Listek DOMOS
  • Kategoria: Cukier i słodziki
  • Rodzaj: stewia
  • Postać: puder
Oferty (2)
Opis produktu

Stevia puder 150 g DOMOS znakomicie zastąpi cukier w Twojej codziennej diecie! Stewia, czyli słodkie, zielone listki, dostarczająca zdrowego cukru, który nie jest zgubny tak jak ten tradycyjny i może być spożywany przez diabetyków.

Jeśli więc chorujesz na cukrzycę, dbasz o linię albo po prostu szukasz zdrowych, naturalnych zastępników tuczących produktów – wybierz właśnie ten artykuł! na dodatek, stosujesz wyłącznie jedną łyżeczkę stewiowego pudru, która zastąpi aż trzy zwykłego cukru.

Można jej używać do słodzenia napojów, gorących oraz zimnych, deserów, do przygotowania wypieków itd. Nieprzeciętnie spełnia swoje zadanie jako zastępnik cukru. Prowadzisz zdrowy styl życia i zależy Ci na wprowadzeniu do swojej diety alternatywnych, zdrowych, naturalnych artykułów? Stewia więc z całą pewnością powinna znaleźć się na Twojej liście zakupów.

Listki stewii są słodsze od cukru wytwarzanego z buraków, lecz też, co ważne prawie zupełnie pozbawione kalorii! Nie przyczynia się ona do powstawania tkanki tłuszczowej – wybierz ją więc w trosce o zdrowie i szczupłą sylwetkę!

Skład i wartości odżywcze: mieści glikozydy (stewiozydy, rebaudoizydy, dulkkozydy), witaminy i minerały, błonnik pokarmowy, niewiele kalorii Kraj producenta: Polska

Podobne produkty w kategorii Cukier i słodziki