Adler AD 1203 Ocena produktu:

od 58,17 PLN

oszczędzasz do 17%

  • Producent: Adler
  • Kategoria: Czajniki elektryczne
  • Pojemność: 1 l
  • Wskaźnik poziomu wody: tak
  • Obrotowa podstawa: tak
  • Moc grzałki: 1500 W
  • Kolor: srebrny
Oferty (2)
Opis produktu

konwencjonalny, 1-litrowy, przydatny w każdej kuchni, biurze i akademiku. Dysponuje mocą 1500 W, co czyni go mistrzowskim rozwiązaniem, jeśli chodzi o prędkie gotowanie wody. Pokrywa wytworzona jest z wysokiej jakości stali szlachetnej, niepodatnej na temperaturę, w kolorze metalicznym.

Dla wygody stosowania został zaprojektowany obrotowy system podstawy 360°. Zezwala na on dowolne osadzanie urządzenia na podstawie, tak żeby uchwyt za każdym razem znajdował się w najwygodniejszym dla nas położeniu.

krągła podstawka zapewnia dużą stabilność, a także miejsce na zwinięcie przewodu zasilającego. Potrójny konektor zagwarantuje bezpieczne połączenie tych dwóch części. Czajnik Adler AD 1203 jest wyekwipowany w niezwykle solidny, pewny i komfortowy uchwyt.

korzystnie się go trzyma. Wyważona otwarta wyprofilowana rączka, jest wykonana z gładkiego nie przewodzącego temperatury tworzywa. Włącznik i wyłącznik w jednym suwaku ułożonym komfortowo pod kciukiem znajduje się w górnej części uchwytu.

Taki kształt iż trzyma się go wygodnie i zrównoważenie. Przycisk otwierania pokrywki znajduje się w górnej części rączki. Naciska się go wygodnie kciukiem. Na pokrywce umieszczono wyprofilowane wgłębienie z tworzywa, upraszczające jej zamykanie jednym palcem.

Na bocznej ściance umieszczono transparentny wodowskaz z zaznaczoną skalą od 0,4 do 1,0 l, dobrany do stalowej obudowy. Po poprzez wodowskaz dobrze widać poziom wody. Uniemożliwia to niepotrzebnemu zużyciu energii, gdyż za każdym razem można zagotować taką ilość jaka jest potrzebna.

Niebieska lampka kontrolna zaświeca się podczas gotowania wody. W środku pokrywy zainstalowana jest wielka kolista stalowa grzałka. Grzałka ma moc 1500 W, co przy stosunkowo nieznacznej objętości urządzenia gwarantuje szybkie, a także ciche zagotowanie wody.

Obsługa jest szczególnie prosta. Nalewamy potrzebną ilość wody. Wyjątkowo pomocna jest przy tym istotna podziałka od 0.4 do 1,0L. Ustawiamy na podstawie i naciskamy przycisk. Zaświeca się niebieskie podświetlenie wodowskazu.

Woda błyskawicznie i cicho zagotowuję się dzięki zastosowaniu grzałki o mocy 1500 Watów. Proces ten można obserwować przez okienko z wodowskazem znajdujące się z boku pokrywy. Po osiągnięciu temperatury wrzenia, woda gotuje się jeszcze przez kilka sekund i urządzenie wyłącza się samoczynnie.

System zabezpieczeń nie pozwoli żeby było inaczej. Wewnątrz pokrywy pod pokrywką znajduje się otwór którędy para po zagotowaniu się wody przedostaje się do wyłącznika bimetalicznego. Taka kompozycja pozwala samoczynnie wyłączyć czajnik, zawsze zaraz po zagotowaniu wody.

dodatkowo blokada zapobiegająca włączenie pustego urządzenia rozszerza bezpieczeństwo wykorzystywania, oraz sprzyja oszczędzaniu energii elektrycznej. Utrzymanie w czystości jest proste. Do konserwacji najlepiej wykorzystać dostępnego w handlu odkamieniacza.

Po odkamienieniu należy kilkakrotnie przepłukać wodą wnętrze urządzenia. Zapewni to długie bezusterkowe działanie i o...

Podobne produkty w kategorii Czajniki elektryczne