• Producent: Adler
  • Kategoria: Czajniki elektryczne
  • Pojemność: 1.7 l
  • Wskaźnik poziomu wody: tak
  • Obrotowa podstawa: tak
  • Moc grzałki: 2600 W
  • Kolor: srebrny, czarny

obszerny potężnie stworzony, dla całej rodziny, pozwala na zarówno gotowanie wody, jak i jej podgrzewanie w zakresie od 55 do 100 stopni C. Jest to szczególnie wykorzystaneczne przy przygotowaniu naparów ziołowych, parzeniu niektórych rodzajów herbaty, i w innych sytuacjach, w których zagotowana woda musiałaby nieco ostygnąć przed jej zastosowaniem.

Ścianki czajnika wytwarzane są z hartowanego szkła żaroodpornego, wytrzymującego zmiany temperatury i wstrząsy. Wyraźny wskaźnik poziomu wody od 0,6 do 1,7 litra, pozwala ugotować jedynie tyle wody ile potrzeba, dzięki czemu zużywa mniej prądu.

W podstawie jest umieszczony panel sterowania. Wytwarzany jest on z polerowanej stali szlachetnej. Jego zarys w połączeniu z pozostałymi stalowymi elementami podkreślają design. Cztery stalowe przyciski, dwie lampki kontrolne i wyświetlacz LCD, pozwalają w pełni użyć możliwości urządzenia.

bardzo mocny, pewny i wygodny uchwyt, prawidłowo się go trzyma. Wyprofilowanie rączki jest dopasowane do wyglądu pokrywy. Poprawnie działający przycisk otwierania pokrywki umieszczony jest w górnej części rączki.

Szeroko otwierająca się pokrywka upraszcza nalewanie wody i czyszczenie. Dla wygody wykorzystywania pozostał zaprojektowany obrotowy system podstawy 360o. Pozwala on na dowolne osadzanie czajnika na podstawie, tak żeby jego uchwyt zawsze znajdował się w najwygodniejszym dla nas położeniu.

obszerna potężna podstawka gwarantuje stabilność całego czajnika. W środku niej jest umieszczony zwijacz przewodu. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu regulujemy długość kabla zasilającego. Wielopierścieniowe połączenie czajnika z podstawą zapewnia jego bezpieczne użytkowanie i dobry odczyt temperatury.

Pomimo tylu możliwości, obsługa czajnika jest szczególnie prosta: - Zagotowanie wody; - Napełniamy czajnik niezbędną ilością wody. - bardzo pomocna jest przy tym widoczna podziałka. - Ustawiamy czajnik na podstawie i naciskamy przycisk ON / OFF.

- Zaświecają się niebieskie diody umieszczone w stalowej płaskiej grzałce czajnika. - Wskaźnik LED pokazuję temperaturę wody. - poprzez szklane ścianki czajnika możemy obserwować atrakcyjny pokaz gotowania się wody.

- Niebieskie podświetlenie, istotnie w przyciemnionej kuchni potęguje niepowtarzalne efekty tego zjawiska. - Woda zagotowuję się szybko, dzięki zaimplementowaniu stalowej płaskiej grzałki o mocy 2200Watów.

Pomimo tak dużej mocy, woda gotuje się względnie cicho. Zapewnia to specjalna konstrukcja stalowej grzałki, osadzonej bezpośrednio w szkle bez jakichkolwiek uszczelek. Po osiągnięciu temperatury wrzenia, woda gotuje się jeszcze przez kilka sekund i czajnik wyłącza się samoczynnie.

Wielostopniowy system zabezpieczeń nie pozwoli żeby było inaczej. Gotowanie wody możemy w każdej chwili przerwać naciskając ponownie przycisk ON / OFF. Podgrzewanie wody: - Do przygotowania ziół, zielonej herbaty, pokarmu dla dziecka, potrzebujemy wody o niższej tem...

Podobne produkty w kategorii Czajniki elektryczne