Blaupunkt EKS601 Ocena produktu:

od 91,99 PLN

oszczędzasz do 7%

  • Producent: Blaupunkt
  • Kategoria: Czajniki elektryczne
  • Pojemność: 1.7 l
  • Wskaźnik poziomu wody: tak
  • Obrotowa podstawa: tak
  • Moc grzałki: 1850 W
  • Kolor: srebrny
Oferty (3)
Opis produktu

EKS601 2200W STAL STRIX 1,7 L
Czajnik elektryczny to dziś nie tylko sprzęt kuchenny, to także towar pierwszej , a także komponent wyposażenia wnętrza, dlatego także użytkownicy coraz wyżej stawiają producentom poprzeczkę dotyczącą funkcjonalności, jak i wyglądu urządzenia.

NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ i BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie powyższe wymagania spełnia czajnik EKS601 marki Blaupunkt o mocy 2200W i pojemności 1,7l (min. 0,5l). Dzięki obrotowej podstawce, ukrytej w płaskim dnie grzałce i przyciskowi automatycznie otwierającemu pokrywę, urządzenie to jest nad wyraz wygodne w powszednim użytkowaniu. Użytkownik nie musi się dodatkowo obawiać o to, że zapomni o wstawionej wodzie na herbatę – czajnik samoczynnie wyłączy się po zagotowaniu wody oraz po zdjęciu z podstawy. Na dodatek zaimplementowane zabezpieczenie przed przegrzaniem i kontroler Strix, w który został wyposażony czajnik, zagwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Czajnik, aby być jeszcze bardziej ergonomicznym, nadzwyczajnie wyprofilowany dzióbek, dzięki któremu podczas nalewania wody nie rozleje się ani kropla, wskaźnik poziomu wody, który umożliwia użytkownikowi kontrolę nad ilością wody i specjalną budowę podstawki, na którą możemy nawinąć zbędną część kabla.

MNIEJ OSADU
EKS601 został stworzony ze stali rdzoodpornej. Zaimplementowany filtr wapienny ponadto dba o to, żeby osad nie dostał się do naszego kubka. Na pewno to udogodnienie doceni każda gospodyni domowa.

nowoczesnY WYGLĄD
Okienko w pokrywie, stożkowy zarys z wygodną rękojeścią, a także korpus z opornej stali nierdzewnej, z pewnością przypadnie do gustu wszystkim osobom dbającym o innowacyjny wygląd wnętrza.EAN: 5901750501289
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT EKS601
typ: Elektryczny
Moc: 2200 W
pojemność: 1.7 l
Materiał: Stal nierdzewna
Bezpieczeństwo: - samoczynne wyłączenie po zagotowaniu wody- Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Kontrola temperatury: Nie
wymiary: 21.5 x 15.1 x 24.2 cm
Waga: 0.92 kg
Pozostałe właściwości: - Filtr osadów wapiennych- Kontroler Strix- Przycisk otwierający pokrywę

Podobne produkty w kategorii Czajniki elektryczne