Bosch TWK7507 Ocena produktu:

od 139,99 PLN

  • Producent: Bosch
  • Kategoria: Czajniki elektryczne
  • Pojemność: 1.7 l
  • Wskaźnik poziomu wody: tak
  • Obrotowa podstawa: tak
  • Moc grzałki: 2200 W
  • Kolor: kremowy, szary
Oferty (2)
Opis produktu

Gotowanie wody - elegancko i prosto Czajnik firmy Bosch o mocy 2200 W i objętości 1,7 litra pozwala zagotować dużą ilość wody w niedługim czasie. Ukryte w nim funkcje pozwalają na łatwą i komfortową obsługę, zapewniają bezpieczeństwo używania i oszczędność czasu.

Płaski grzejny Płaska grzałka osadzona na dnie czajnika pozwala błyskawicznie zagotować wodę, co skraca czas wymogi. Kolejną zaletą tego rozwiązania jest łatwość utrzymania urządzenia w czystości.

Wygoda i funkcjonalność Obrotowa podstawa zapewnia łatwość używania. Dzięki niej można odstawić czajnik w dowolnej pozycji nie obawiając się czy udało się go postawić poprawnie, by działał. Komfortowe otwieranie Pokrywa czajnika otwiera się po wciśnięciu przycisku w rączce.

To gwarancja niezwykle wygodnej obsługi jedną ręką podczas uzupełniania czajnika wodą. Wyjmowany filtr antywapienny Filtr antywapienny w czajniku można szybko oraz z łatwością zdemontować i przepłukać go pod bieżąco wodą.

Pozwala to na utrzymanie czajnika w stanie najwyższej higieny co zapewni perfekcyjny smak naparów. Ekologia i oszczędność W urządzeniu można zagotować wodę na jedną szklankę herbaty czy kawy. Dzięki czemu zużywamy mniej prądu co gwarantuje oszczędność w domowym budżecie i skraca czas wymagania na napój.

ponadto dwustronny wskaźnik poziomu wody pozwala ekspresowo i łatwo ocenić stan wody w urządzeniu. Potrójne zabezpieczenie Czajnik jest wyekwipowany w potrójny system zabezpieczeń: samoczynne wyłączenie po zagotowaniu wody, zabezpieczenie przed przegrzaniem i włączeniem pustego czajnika i automatyczne wyłączenie po zdjęciu z podstawy zapewniają bezpieczeństwo stosowania....

Podobne produkty w kategorii Czajniki elektryczne