Bosch TWK8619 Ocena produktu:

od 226,00 PLN

oszczędzasz do 13%

  • Producent: Bosch
  • Kategoria: Czajniki elektryczne
  • Pojemność: 1.5 l
  • Wskaźnik poziomu wody: tak
  • Obrotowa podstawa: tak
  • Moc grzałki: 2400 W
  • Kolor: fioletowy, srebrny, niebieski
Oferty (3)
Opis produktu

Czajnik bezprzewodowy ma moc w tym modelu która wynosi 2400 W. Pamiętaj, że wyższa moc gwarantuje szybsze zagotowanie wody, a tym samym ogranicza zużycie prądu. Dzięki czemu zaoszczędzasz czas i pieniądze.

Płaska grzałka płytowa umożliwia zagotowanie choćby małej ilości wody. Jest ona także łatwiejsza w czyszczeniu - kamień osadza się na niej znacznie mniej niżeli na grzałce spiralnej. Obudowa czajnika wytworzona została ze stali nierdzewnej, dzięki czemu prezentuje się niezwykle elegancko.

Stal solidne wykonanie, dzięki temu czajnik posłuży Ci przez długie lata. Odstawiając czajnik na podstawę nie musisz zastanawiać się, w jakim położeniu powinien się on znajdować. Obrotowa podstawa pozwala na postawienie czajnika w dowolnym kierunku.

Czajnik wyekwipowany został w użyteczny wskaźnik poziomu wody. Dzięki czemu bez zapotrzebowania otwierania pokrywy możesz sprawdzić ile wody jest obecnie w czajniku i czy taka liczba Ci starczy. W tym modelu masz możliwość wybrania temperatury, do której ma być podgrzana woda.

dobór temperatury wody: 70°C, 80°C, 90°C oraz wrzątek. Czajnik wyekwipowano w bezpiecznik termiczny, który przyda Ci się na przykład w trakcie organizowania przyjęć. Wielokrotne gotowanie wody w krótkim czasie może spowodować przegrzanie się czajnika.

Bezpiecznik cieplny zapobiegnie tej sytuacji. Włączyłeś czajnik i zapomniałeś o tym? Nie martw się, automatyczny wyłącznik zakończy proces gotowania, gdy woda osiągnie właściwą temperaturę. Dzięki czemu unikniesz wygotowania się wody i spalenia grzałki.

Dzięki funkcji podtrzymywania ciepła woda zachowuje swoją temperaturę jeszcze przez jakiś czas po zagotowaniu. Pozostałą w czajniku wodę nie trzeba będzie ponownie gotować lub zagotuje się szybciej w głównej mierze.

Filtr antywapienny broni przed dostawaniem się osadu kamiennego do szklanki. Dzięki temu woda jest czystsza i nie widać w niej cząsteczek kamienia....

Podobne produkty w kategorii Czajniki elektryczne