Kitchenaid 5KEK1722 Ocena produktu:

od 283,91 PLN

oszczędzasz do 59%

  • Producent: Kitchenaid
  • Kategoria: Czajniki elektryczne
  • Pojemność: 1.72 l
  • Obrotowa podstawa: tak
  • Moc grzałki: 2400 W
  • Kolor: kremowy, czarny, czerwony
Oferty (18)
Opis produktu

Szwedzka firma Skeppshult od ponad wieku stawia na wytrzymałość, wytrzymałość, naturalność i zdrowie. To akcentuje ją spomiędzy innych i wysuwa na prowadzenie wśród czołowych producentów kuchennych naczyń. Zachowując tradycję oraz klasyczne i pierwotne metody produkcji, podążając przy tym za współczesnością, stworzyła innowacyjną patelnię Natural Selection z drewnianą rączką.

Patelnia stworzona jest z trwałego żeliwa. Dzięki impregnowanej olejem rzepakowym powierzchni potrawy nie przywierają do patelni. W materiale patelni znajduje się naturalne żelazo, które w trakcie smażenia przenika do jedzenia.

równocześnie dbasz o swoje zdrowie i smak dań.Patelnia Natural Selection pozostała wykonana według przemyślanej, a także dopracowanej koncepcji. Dno patelni jest lekko wklęsłe. Dzięki temu patelnia nie zmienia swego kształtu pod wpływem wysokich temperatur.

Zachowuje pierwotną formę, a Ty przez sporo lat możesz radować się niezwykłą jakością. 5 mm grubości gwarantuje równomierny rozkład ciepła na patelni, dzięki temu przygotujesz pyszne potrawy.Nie musisz także martwić się o czyszczenie.

Patelnię umyjesz przy pomocy ciepłej wody i szczotki. Wyraźne w pielęgnacji jest jej wysuszenie – możesz położyć patelnię na gorącym palniku,precyzyjnie pozbyć się wody. Dzięki temu zapobiegniesz powstawaniu rdzy i zachowasz jej naturalny, czarny kolor.

Patelnię zaimpregnujesz olejem rzepakowym. Polej nim suchą patelnię i rozgrzej na kuchence, a następnie po upływie 10-15 minut oczyść patelnię z nadmiaru oleju. Bądź bliżej natury i jedz zdrowo dzięki patelni Natural Selection.

Bez aluminium, bez destrukcyjnych dla zdrowia części. Cechy:- Średnica: 18 cm- Wysokość: 3,4 cm- Waga: 1,35 kgNaturalność i przyjaźń wobec przyrody – tak w skrócie można określić szwedzką producenta Skeppshult.

Stawia na naturalne składniki, które wytrzymałość produktów. Skeppshult to także opozycja wobec masowo tworzonych towarów niskiej jakości. Od ponad 100 lat tworzy konkretne i wyjątkowe garnki, patelnie, a także dodatki uformowane z trwałego żelaza.

Skeppshult to szwedzka tradycja podążająca śladami postępowości.Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Skeppshult w Polsce. Nabywając w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego artykułu.

Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz jeszcze martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Podobne produkty w kategorii Czajniki elektryczne