Terminal mobilny Motorola/Zebra TC55

chwilowy brak towaru

  • Producent: Zebra
  • Kategoria: Czytniki kodów kreskowych

Terminal mobilny TC55 – Symbol, Motorola, Zebra

Jednym z pierwszych maszyn dotykowych asygnowanych dla przemysłu i wyekwipowanych w system Android był Symbol TC55. Model ten oferował bardzo dobre parametry pracy i był rewolucją w zakresie urządzeń przenośnych, które umożliwiały odczyt kodów kreskowych. Dzięki temu, choćby po zmianie właściciela firmy Symbol, urządzenie pozostało w produkowaniu. W kolejnych latach produkcją zajmowała się Motorola, a w chwili obecnej Zebra.

Terminal kodów kreskowych Zebra TC55 to przykład wyśmienitego kompromisu pomiędzy urządzeniem konsumenckim, a sprzętem przemysłowym. Urządzenie pokaźny i barwny ekran dotykowy (4.3”, rozdzielczość 480 x 800 pixeli), który można obsługiwać palcem albo rysikiem choćby wtedy, gdy użytkownik ma założoną rękawicę.

Wytrzymały i lekki terminal mobilny Zebra TC55

Model Zebra TC55 waży zaledwie 220 gramów, czyli tyle, co przeciętny smartfon. Dzięki niskiej wadze i kompaktowym wymiarom, komfortowo trzyma się go w rąk. Użytkownik nie odczuwa drętwienia ręki choćby wtedy, gdy korzysta z terminala bezustannie przez kilka godzin.

pokrywa jest wyjątkowo oporna na niekorzystne warunki, dlatego Zebra TC55 genialnie sprawdza się podczas pracy w nieprzystępnym środowisku przemysłowym. Urządzenie ma normę szczelności IP67, dlatego jego wnętrze jest wyśmienicie bronione poprzez działaniem wody i skażeń. Z kolei wyświetlacz został wytwarzany z potężnego szkła Gorilla, które jest oporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne.

Terminal przenośny do zastosowań biznesowych

Zebra TC55 to model wyekwipowany w moduł sieciowy 3G i system operacyjny Android 4.1.2 lub Android 4.4.3 (dostępne zróżnicowane konfiguracje). Posiada aparat o rozdzielczości 8 Mpx, co umożliwia robienie fotografii niezbędnych np. Do dokumentowania przesyłek. Terminal Zebra TC55 cenią zwłaszcza pracownicy przenośni, którzy są odpowiedzialni za usługi serwisowe, dostawę towarów i obsługę klienta w terenie. Z tego względu Zebra TC55 znakomicie sprawdza się w branżach logistycznych.

Połączenia sieciowe w Zebra TC55

Terminal przenośny Zebra TC55 wyekwipowany jest w prędkie sieci komórkowe, takie jak: 3G, HSPA +, 802.11 a/b/g/n, a także moduły sieci bezprzewodowych Wi-Fi i Bluetooth 4.0, dzięki którym użytkownik ma dostęp do danych z niemal każdego miejsca, w jakim się znajduje. Zebra TC55 pojemnościowy wyświetlacz dotykowy WVGA, który umożliwia szybką pracę przy użyciu palca lub rysika. Ekran znamionuje jasność 700, co sprawia, iż widoczność jest nad wyraz dobra, niezależnie od pory dnia czy warunków pogodowych. Dwurdzeniowy procesor 1,5 GHz i pamięć RAM 1GB gwarantują płynność procesów i prędkość działania urządzenia.

Terminal przenośny a odczyt kodów kreskowych

Urządzenie TC55 proponuje spore możliwości w zakresie odczytu kodów kreskowych. Przystępne są różnorodne konfiguracje - terminal może być wyposażony w czytnik kodów kreskowych 1D, imager albo 2D imager. Na odczyt kodów kreskowych 2D i dokumentów pozwala m.in. 8-megapikselowy aparat albo silnik skanujący SE4710, zaś Moduł NFC - na odczytywanie danych np. Z maszyn. Możliwe jest także przechwytywanie dźwięków wraz z redukcją szumów.

Podobne produkty w kategorii Czytniki kodów kreskowych