• Producent: Zebra
  • Kategoria: Czytniki kodów kreskowych

Terminal mobilny Zebra MC9200

Terminale mobilne Zebra to urządzenia stanowczo wytrzymałe i funkcjonale. Jedną z ciekawszych propozycji marki Zebra jest model MC9200 (dawniej Motorola MC9200).

Terminal kodów kreskowych Zebra MC9200 jest następcą niezwykle popularnego modelu Motorola MC9190, który na stałe wpisał się w charakterystykę efektywnej pracy w magazynie i w halach produkcyjnych. Sprawdzone rozwiązania w terminalu przenośnym Motorola MC9190 zostały bezpośrednio zastosowane do nowszego urządzenia. Takie rozwiązanie sprawia, że osoby pracujące na starszej wersji terminala, mogą bezpośrednio przenieść wszystkie funkcjonalności na nowe urządzenie. Dzięki czemu posiadacze Motoroli MC9190, albo choćby jej poprzednika, jakim był Symbol MC9090, bez trudu wdrożą nowe urządzenie do swego systemu magazynowego lub produkcyjnego.

Zebra MC9200 – sprawne urządzenie do pracy w nieprzystępnych warunkach

Model MC9200, w stosunku do poprzednika, wyróżnia się pokaźniejszymi możliwościami z zakresu odczytu kodów kreskowych ulepszonymi parametrami pracy urządzenia. Urządzenie wyposażono w system operacyjny Windows Embedded Compact 7.0. I efektywny procesor. Dzięki ogromnej ilości przystępnych konfiguracji terminal kodów kreskowych Zebra MC9200 można przystosować do potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

bezawaryjny terminal przenośny Zebra

Model MC9200 to urządzenie użyteczne i lekkie. Jego rozmiary to 23,1 x 9,1 x 19,3 cm, zaś waga wynosi 765 g. Terminal cechuje się niezwykłą opornością i niezawodnością, jak przystało na urządzenie od producenta funkcjonalnych urządzeń dla branży Auto ID.

Terminal mobilny przeznaczony jest do pracy w ciężkich warunkach przemysłowych, gdzie potrzebny jest sprzęt bezawaryjny, produktywny i wytrzymały. Urządzenie posiada uszczelnioną obudowę (norma IP64), dlatego nadzwyczajnie sprawdza się w skomplikowanym środowisku pracy, jest wytrzymałe na wilgoć, kurz, niskie, jak i szczególnie wysokie temperatury (od -20ºC do 50ºC), a także upadki z wysokości wynoszącej do 1,8 m.

Model MC9200 – cechy technologiczne

Terminal Zebra MC920 zaopatrzony jest w dwurdzeniowy procesor 1 GHz OMAP 4,2 GB pamięci Flash (z możliwością zwiększenia do 32 GB przy użyciu karty SD). Model komunikuje się bezprzewodowo poprzez Bluetooth 2.1 z EDR, obsługuje w dodatku Wi-Fi, zapewniając bezustanny i sprawny przepływ danych. W zależności od wyboru konfiguracji, urządzenie Zebra MC9200 może być zaopatrzone w klawiaturę 28, 43 albo 53-klawiszową, skaner kodów 1D, opcjonalnie 2D, zaś w wersji premium także RFID.

Terminal wyekwipowano w bardzo efektywny skaner i procesor, dzięki czemu operacje dokonywane przez magazynierów są niezwłoczne. Dzięki czemu ogranicza się ryzyko opóźnień powstałych w skomplikowanych procesach produkcyjnych.

sporo możliwości konfiguracyjnych

obszerna gama dostępnych konfiguracji sprawia,dopasowanie odpowiedniej wersji sprzętowej jest bardzo proste. Marka terminala Zebra MC9200 zadbał o to, by każdy klient mógł w pełni skonfigurować urządzenie. Pokaźna ilość opcji pozwala na dostosowanie modelu do specyfiki warunków, w których będzie stosowane.

Klient może wybrać m.in. System operacyjny (wybór pomiędzy Android 4.4, Windows Embedded Handheld, Windows Embedded Compact), klawiaturę czy wariant skanera. Wersja premium ponadto zezwala na odczyt kodów RFID, które są z całą pewnością rewolucją wśród sposobów zapisu danych w przedsiębiorstwie. W tym miejscu warto zaznaczyć, iż we wszelkich konfiguracjach znajduje się uchwyt pistoletowy w standardzie.

proponujemy profesjonalną pomoc w doborze optymalnej konfiguracji urządzenia dla użytkowników starych terminali kodów kreskowych Symbol MC9090 i Motorola MC9190, tak by urządzenie było dokładnym odzwierciedleniem poprzedniej wersji sprzętu, a korzystanie z niego było wygodne.

Terminal nie posiada w pakiecie akcesoriów umożliwiających ładowanie baterii i komunikację z komputerem PC, należy je zamówić oddzielnie. W sytuacji wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Podobne produkty w kategorii Czytniki kodów kreskowych